DIĘKUJEMY ZA TEGOROCZNĄ EDYCJĘ 🚐 DO ZOBACZENIA ZA ROK 🚐 8-11 PAŹDZIERNIKA 2026 🚐  

Organizator:

Scena Główna na targach – trzy dni pełne inspiracji, wiedzy i emocji

Podziel się

Targi caravaningowe to nie tylko możliwość obejrzenia najnowszych modeli kamperów i przyczep, ale także wyjątkowe spotkania z ludźmi, którzy żyją w drodze i potrafią swoją pasją zarażać innych. Właśnie takim miejscem spotkań będzie Scena Główna, gdzie przez trzy dni odbywać się będzie bogaty program pełen prelekcji, debat, rozmów i uroczystych wydarzeń.

STREFA VANLIFE KUP BILET Program wydarzeń Katalog Wystawców

Piątek – początek wypełniony ciekawymi tematami

Pierwszy dzień targów zacznie się od praktyki – Polski Caravaning podejmie temat likwidacji szkód w kamperach, z którym zmaga się wielu użytkowników. Potem będzie jeszcze ciekawiej – Zamieszkaj w Kamperze zdradzi, czy naprawdę warto sprzedać mieszkanie i przenieść się do domu na kółkach, a Tadeusz Sakowski zabierze widzów w podróż po Podlasiu.

Nie zabraknie też debat – Śpię Gdzie Chcę zaprosi do rozmowy o vanlife na dziko, a w panelu „Kobieta w kamperze” wystąpią znane blogerki i podróżniczki. Publiczność czeka także egzotyczna prelekcja Vanilla Custom Gear o Japonii oraz wielki finał dnia – uroczysta gala wręczenia nagród Złote Kempingi, podczas której docenione zostaną najlepsze kempingi w Polsce.

 

Sobota – różnorodne kierunki, sprawdzone porady i dawka motywacji

Drugiego dnia scenę przejmą podróżnicy i praktycy. Obieżyświaty 4 opowiedzą o wyprawie kamperem po Gruzji i Armenii, a Aganamaksa pokaże, jak wygląda praca zdalna na 7 m² kampera w Norwegii. KamperManiak rozwieje wszelkie wątpliwości i mity o podróżach poza Europą, a Sylwia z AD Vantours doda odwagi wszystkim kobietom marzącym o vanlife solo.

Nie zabraknie zimowych klimatów – Tuptusie Travel zabiorą publiczność za koło podbiegunowe, a Krystian i Maria Wieczorek porozmawiają o caravaningu jako sposobie na zdrowe życie. Z kolei Kapitan Przyczepa i Mr Akumulator podpowiedzą, jak przygotować kampera do podróży na dziko, a Vagabond zabierze publiczność aż do Jemenu, udowadniając, że niemożliwe nie istnieje.

Sobota to dzień pełen emocji, inspiracji i praktyki – idealny dla każdego, kto marzy o dalszych podróżach i chce poszerzyć swoje horyzonty.

 

Niedziela – finałowy dzień pełen rozmów

Ostatni dzień targów będzie podsumowaniem całego weekendu. Dr Agnieszka Blandzi i Edyta Florek opowiedzą o podróżach po Skandynawii w prezentacji „Tam, gdzie rosną poziomki, czyli kamperem przez Szwecję - TT-Line Polska”. Dzień Dobry w Podróży pokaże, że praca na etacie i caravaning mogą iść w parze.

W programie znajdą się również praktyczne wskazówki – Rafał Wajer poruszy temat budowy kampera. Na zakończenie targów odbędzie się debata z Bartkiem z Vagabond i Maksem z WedrowkizPsem o tym, co może pójść nie tak w trasie – szczera rozmowa o awariach i wyzwaniach, które zna każdy, kto choć raz wyruszył w podróż kamperem.

Scena Główna będzie prawdziwym sercem targów. To tutaj spotkają się podróżnicy, blogerzy, eksperci i pasjonaci, aby wymieniać się doświadczeniami i inspirować innych. Bogaty program pokazuje, że caravaning to nie tylko sposób spędzania wakacji, ale też styl życia – pełen wolności, przygód, nowych znajomości i nieustannego odkrywania świata.

Każdy, kto odwiedzi Scenę Główną, może liczyć na ogromną dawkę wiedzy, praktycznych wskazówek i opowieści, które zachęcą do tego, by po prostu wsiąść do kampera i ruszyć w drogę.

>>>>>KUP BILET LUB KARNET JUŻ DZIŚ<<<<<