Organizator:

ACK BENIMAR NA CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

ACK Benimar Polska, czyli jedna z największych firm caravaningowych w Polsce po raz kolejny zaprezentuje swoją bogatą ofertę na targach w Poznaniu. Można liczyć na duże stoisko i tak jak w ubiegłych latach ogromny sklep z akcesoriami, w którym będzie można zaopatrzyć się w tysiące produktów kempingowych. Nie zabraknie też nowości od marek, które ACK ma w ofercie - Benimar, Sterckeman, Karman czy Eura Mobil

ACK BENIMAR 

Po raz kolejny na targach Caravans Salon Poland zaprezentuje się jeden z czołowych graczy w branży caravaningowej w Polsce firma ACK Benimar. Na wszystkich zwiedzających, podobnie jak w poprzednich edycjach, będzie czekać pokaźna strefa ze sklepem z ofertą profesjonalnego sprzętu i akcesoriów.

ACK Benimar z Kędzierzyna-Koźla to jeden z liderów w branży caravaningu w Polsce. Firma świadczy kompleksowe usługi związane z caravaningiem: sprzedaż, serwis, doposażenie, części zamienne, a także imponujący sklep z akcesoriami kilkudziesięciu marek od sztućców i żarówek do przedsionków, paneli słonecznych czy kajaków. W portfolio ACK znajdziemy kampery i przyczepy znanych producentów.

| MARKI W OFERCIE: Benimar, Eura Mobil, Karman-Mobil, Comanche, Sterckeman a także akcesoria Brunner, Outwell, Thule, Cadac, Truma, CaraControl, Gimex, Goal Zero, Berger, Dometic

BENIMAR, EURA MOBIL I NIE TYLKO

Najważniejszą marką w ofercie firmy jest Benimar, która produkuje samochody kempingowe od ponad  40 lat i jest dziś niekwestionowanym liderem na rynku hiszpańskim tych pojazdów, w Polsce obecna od 2013 roku.

Marka Eura Mobil to pojazdy kempingowe niemieckiego producenta, która przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości i estetyki wykonania. Fabryka w Sprendlingen produkuje niezwykle niezawodne i praktyczne kampery.

Oprócz wyżej wspomnianych marek ACK Benimar posiada w swojej ofercie pojazdy Karmann-Mobil - Pojazdy tego producenta sądoceniane za design, dobrze skrojone układy wnętrz i jakość użytych materiałów.

Inną ważną marką w ofercie są również przyczepy kempingowe Sterckeman, projektowane i produkowane w Tournon-sur-Rhône w Ardèche (Francja). Jest to jeden z największych zakładów produkcyjnych w Europie, który produkuje ponad 5000 przyczep kempingowych rocznie.

Odwiedź wystawcę: https://kampery.ack.com.pl/