KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

ACW ADVENTURE CZYLI PRZYCZEPKI WYPRAWOWE LIFESTYLECAMPER NA TARGACH

Podziel się

Firma ACW Adventure, dystrybutor kompaktowych przyczep wyprawowych wysokiej klasy od marki Lifestyle Campers po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę na targach Caravans Salon w Poznaniu. Przyczepy typu teardrop, które cieszą się coraz większą popularnością na pewno przypadną do gustu wielu naszym zwiedzającym.

ACW ADVENTURE/ LIFESTYLECAMPER

Firma jest dystrybutorem wyjątkowych, kompaktowych przyczep wyprawowych marki LifeStyleCamper, terenowej serii X-line, oraz w stylowej wersji Steel Drop, na krótkie i długie wyprawy. Ich pasją są podróże i aktywny wypoczynek. W wolnym czasie, wsiadają za kółka ulubionych pojazdów i jadą w nieznane. Swoje zamiłowanie do podróży przetestowali na setki sposobów. I to, co odkryli i pokochali, to przyczepy wyprawowe. Lekkie, zwinne i komfortowe. I nimi właśnie pragną się z Wami podzielić.

JAKOŚĆ I STYL MINI PRZYCZEP

ACW Adventure w swojej pracy odznacza się najwyższą jakością, funkcjonalnością oraz nowoczesną technologią. W swojej ofercie posiadają zarówno przyczepy na sprzedaż jak i na wynajem. Połączone wysiłki doświadczonych konstruktorów oraz użycie najlepszych materiałów od renomowanych dostawców tworzą praktyczne i trwałe rozwiązania. Na tym się nie kończy, dążąc do zapewnienia optymalnego komfortu na podstawie doświadczeń klientów, starają się nieustannie wprowadzać innowacje i ulepszać przyczepy kempingowe.

Firma ACW Adventure gościła podczas organizowanego przez nas na Służewcu Warsaw Caravaning Festiwal, podczas którego ich stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. To spowodowało, że spotkacie ich także podczas Caravans Salon Poland 2022, gdzie debiutują i na pewno zaprezentują sporo ciekawych projektów. 

Małe przyczepy i kampery cieszą się coraz większą popularnością, dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę ACW podczas wizyty na targach!

Odwiedź wystawcę: https://acwadventure.pl/