Organizator:

Adventure Van Conversions na Caravans Salon Poland

Podziel się

Bezkompromisowe, innowacyjne i dopracowane w każdym szczególe. Takie są projekty 4x4 tworzone przez naszego wystawcę Adventure Van Conversions, Van Der Moon, ExpeditionVans.Eu. Firma działa od 2016 i ma za sobą dziesiątki stworzonych kampervanów 4x4 na zamówienie a każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Takie też zaprezentują na swoim stoisku w Pawilonie 6.

Kampery 4x4 tworzone z pasją, talentem i doświadczeniem

Adventure Van Conversions działa od 2016 roku a właściciel o swojej misji mówi tak:

„Chcemy, aby ludzie mogli zwiedzać świat bez kompromisów oraz obcować z naturą w zaprojektowanych do ich indywidualnych potrzeb pojazdach. A im bliżej natury tym więcej wolności, radości i odprężenia. Nasze Vany 4×4 zabiorą Cię na wielką przygodę!”

Firma ma za sobą dziesiątki spersonalizowanych projektów, a tworzone przez nich samochody podróżują po Europie, Bałkanach, Ameryce Południowej i Północnej, Afryce, Azji Centralnej czy krajach Bliskiego Wschodu. Śledzenie swoich projektów, pomaga w tworzeniu nowych technologii, rozwiązań i przygotowaniu pojazdów do konkretnych warunków i celów. Twórcy zawsze towarzyszą klientom on-line podczas podróży, które sięgają nawet 48.000 kilometrów rocznie.

Na stoisku Adventure Van w Pawilonie 6 zobaczymy przynajmniej 4 projekty: 

  • The Watcher Ultimate 4×4 Sprinter NCV3, ręcznie malowany przez Noriaki'ego
  • VarmiaVan – Mk8 AWD Ford Transit
  • Pan American – 4×4 T1N Sprinter
  • Grand Tourer – Renault Master 4×4

Strona www Adventure Van Conversions

The Watcher na Caravans Salon Poland – zobacz wyjątkowego vana malowanego przez NORIAKI’ego

Na targach w Poznaniu Adventure Van zaprezentuje pojazd The Watcher Ultimate 4×4 Sprinter NCV3, który został pomalowany przez znanego poznańskiego artystę street-artowego: Noriaki’ego, znanego z graffiti z Panem Persykopem – Watcherem, którego można spotkać w wielu miejscach w Poznaniu.

Twórcy mówią o Watcherze tak:

„The Watcher jest naszym pierwszym pojazdem modelowym i demonstracyjnym. To już kolejna kolaboracja z Noriakim, który pozostawił na karoserii swoją sztukę, a my przenieśliśmy ją na fotele i materace. Ilość smaków i detali w tym pojeździe wkroczyła na inny poziom. Pistacjowe oraz szare nitki z plecionego winylu na podłodze zostały użyte do obszycia foteli z włoskiej skóry oraz alcantary. Meble z ekologicznych prawdziwych płyt bambusowych wzmocnione zostały konstrukcją aluminiową, blaty z materiałów palety firmy DuPont ręcznie polerowane sprasowane z bambusową podkładką. Najwyższej klasy prowadnice i zawias meblowe.”

Drugim pojazdem na stoisku będzie - Grand Tourer – Renault Master 4×4

Nowy Renault Master, 4×4 czyli pierwszy z dwóch pojazdów modelowych Adventure Van. Samochód w wersji standardowej z piętrowymi łózkami i tekstylną tapicerką foteli. Wersja High End jest wyposażona w podnoszony dach sypialny oraz dużą ilość smaczków i akcentów.

Klasycznie już aluminium i bambus. Jest to najwyższej jakości technologia zapewniająca silną niemal pancerną a zarazem lekką konstrukcję. Wszystkie pojazdy wyposażone są w panele fotowoltaiczne, kompletny system zasilania marki Victron Energy, baterie wysokiej jakości agm (bezobsługowe) jachtowy układ wodny. Do tego dochodzi płyta grzewcza Webasto, lodówka Webasto, ogrzewanie postojowe Webasto a także bojler zasilany ciepłem silnika także marki Webasto. Wyposażenie techniczne klasy premium jak i izolacja termiczna, która zapewni ciepło w niskich temperaturach jak i chłód w palącym skwarze. Lift zawieszenia 2 cale + opony BFG All Terrain KO2 oraz ukłąd napędowy firmy Oberaigner gwarantują optymalną dzielnosć terenową.

W nocy o dobrą widoczność dba oświetlenie LED z homologacją drogową marki Strands. Storzyliśmy do nich całą kolekcję uchwytów i akcesoriów terenowych. Prezentowany pojazdy to auto wyprodukowane dla expeditionvans.eu.

 

>>>>WIĘCEJ INFORMACJI O TARGACH<<<<