Organizator:

ALLCAMP NA CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Allcamp z Łodzi to zarówno kompleksowe centrum caravaningowe jak również producent zabudów i rozwiążań modułowych marki Allbox. Swoje rozwiązania i ofertę zaprezentują podczas targów Caravans Salon Poland.

ALLCAMP NA CARAVANS SALON POLAND

Firma Allcamp z Łodzi to kompleksowe centrum caravaningowe, które w swojej ofercie ma przebudowę i zabudowę samochodów dostawczych i vanów na kampery, rozwiązania modułowe, a także sklep z akcesoriami i usługi serwisowe dla przyczep i kamperów. W branży firma działa od 2010 roku.

Allcamp realizuje zabudowy na bazie większości aut dostępnych na rynku. Projekt i wykonanie zabudowy – zawsze na indywidualne zamówienie klienta. Każdy kamper stworzony przez ekipę firmy ma niepowtarzalne i ciekawe wnętrze. Takie, które oddaje charakter i indywidualizm jego właściciela.

MARKA ALLBOX – ROZWIĄZANIA MODUŁOWE

Allbox to elastyczny system opracowany przez firmę Allcamp, który pozwala w 5 minut przekształcić Twój samochód w kampera. Dzięki modułowej konstrukcji instalacja Allbox’a w bagażniku samochodu jest bardzo prosta i może być przeprowadzona przez jedną osobę. Allbox produkowany jest w kilku wariantach. Dzięki temu możemy zaoferować kompletny system kempingowy do różnych typów samochodów m.in. van, mini van, combi czy SUV.

Firma odznacza się kompleksową obsługą od sprzedaży do serwisu – dzięki temu każdy klient jest zadowolony, otrzymawszy pełne wsparcie i wyczerpujące informacje o potrzebnych produktach. Firma Allcamp działa kreatywnie i fachowo – dopasowują, odbudowują, naprawiają oraz dokonuje innych niezbędnych prac nad przyczepami czy kamperami.

Odwiedź wystawcę: https://www.allcamp.pl/