Organizator:

Amerykańskie kampery na Caravasn Salon 2021

Podziel się

Dzięki pasji i zaangażowaniu właścicieli firmy Wynajemkamperów.eu i wypożyczalni Zadzieram Kiecę i Lecę, podczas Caravans Salon Poland na ich stoisku będzie można zobaczyć wyjątkowe, wielkie i efektowne, amerykańskie kampery! Będzie też oczywiście wiele innych modeli, bo portfolio wypożyczalni jest szerokie

Amerykańskie kolosy i szeroka oferta standardowych kamperów

Na stoisku firmy Wynajemkaperów.eu właścicieli wypożyczalni Zawijam Kiece i Lece, będzie można zobaczyć wyjątkowe i rzadko spotykane na naszych drogach kampery prosto z USA, takie jak Tiffin Allegro. Duże, efektowne z rozsuwanymi bokami, to robi wrażenie! I to trzeba zobaczyć!

Nie zabraknie również szerokiej oferty tych bardziej standardowych kamperów różnego typu. W ofercie firmy znajdziemy alkowy, półintegry oraz w pełni zintegrowane modele, marek takich jak Rapido, Benimar, Sunlight czyRT Zefiro. 

Firma oferuje kampery z przeznaczeniem od 4 do 6 osób. Auta są w pełni ubezpieczone ( z pakietem na wynajem zarobkowy) wyposażone w komplet akcesoriów kuchennych, stolik + krzesełka, niezbędne przejściówki, przedłużacze itp. słowem wszystko co potrzebne do podróżowania. Każde auto wyposażone jest w klimatyzację postojową, grill gazowy zewnętrzny i zewnętrzny prysznic, oraz standardowo w TV sat i markizę. Za wszystkie te dodatkowe akcesoria, nie są doliczane żadne opłaty. 

Adres strony www wystawcy: https://wynajemkamperow.eu/o-nas/ 

Sami właściciele tak mówią o swoich początkach i pomyśle na wypożyczanie kamperów: 

"Początek istnienia naszej wypożyczalni był nieco inny. Otóż pięć lat temu dojrzeliśmy do zakupu naszego pierwszego kampera. Po długim i mozolnym procesie poszukiwania i wyboru, za pomocą zaprzyjaźnionego kolegi udało nam się nabyć (jak nam się wówczas wydawało) auto idealne. Naładowani ogromną porcją szczęścia i entuzjazmu, jeździliśmy gdzie tylko się dało, ale jak to mówią im głębiej w las tym grzybów coraz więcej. Podczas różnych wyjazdów spotykaliśmy różne kampery. Niektóre podobały nam się mniej (i tu było kiwanie głową, nasz to lepszy), a niestety niektóre bardziej. W ten sposób dojrzeliśmy do zakupu drugiego auta. Funkiel nówka full integra. Nasz entuzjazm nie znał granic! Pytanie tylko , czy da się podróżować na dwa kampery? Odpowiedź jest oczywista, nie..."