KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

BOGACTWO CARAVANINGU, CZYLI PRZEWODNIK PO TARGOWEJ EKSPOZYCJI

Podziel się

Targi Caravans Salon Poland będą wielkim świętem caravaningu i turystyki i z pewnością każdy entuzjasta i pasjonat turystyki kempingowej, biwakowania i vanlife’u znajdzie tu coś dla siebie. Ekspozycja rozmieszczona w 5 pawilonach i uzupełniona targami Yacht Salon i Tour Salon w Pawilonie 6 na pewno pochłonie zwiedzających na długie godziny.

Bilety Katalog Wystawców

ZOBACZ CO CZEKA NA CIEBIE NA CARAVANS SALON POLAND 2022

Premiery, nowości, setki pojazdów: kamperów przyczep, kampervanów i zabudów. Akcesoria, technologie i usługi. Nasza ekspozycja jest bardzo różnorodna. Aby ułatwić Państwu poruszanie się po terenie Caravans Salon Poland 2022 i znalezienie tego co najbardziej Was interesuje przygotowaliśmy mały przewodnik po pawilonach i ekspozycji targowej.

Przewodnik będzie jeszcze aktualizowany o nowych, wciąż zgłaszających się wystawców i zapowiedzi premier a niektóre stoiska mogą jeszcze zmienić swoją lokalizację

Pawilon 3 i Hymer Venture S na początek

Wejść na nasze targi można z dwóch stron. Holem Wschodnim od ulicy Głogowskiej (vis a vis Dworca PKP) oraz wejściem Północnym od ulicy Bukowskiej.

Wchodząc Holem Wschodnim kierujemy się w prawo i rozpoczynamy zwiedzanie targów Caravans Salon Poland od Pawilonu 3.

Na początek wita nas duża ekspozycja Francuskiego koncernu Rapido, na której można będzie zobaczyć pełen przekrój oferowanych modeli marek Rapido, Itineo i Dreamer. W tej strefie znajdziemy też stoisko Camel Camp (marki takie jak: Morelo, Roller Team czy CI) oraz firmy M-Camp, gdzie oprócz pojazdów koncernu Rapido znajdziemy np. kampery Niesmann+Bischoff.

Główną gwiazdą i atrakcją w Pawilonie 3 będzie bez wątpienia premiera Hymer Venture S, czyli kampera który ma zmienić podejście producentów do produkcji pojazdów kempingowych. W pobliżu premiery znajdziemy też stoiska firm, które mają w ofercie pojazdy Hymer jak np. Hymer Poznań ale nie tylko. Na MTM Campery znajdziemy np.. nowości od Mobilvetty, u Campery Wadowscy pojazdy marki Laika, Kanus oraz polskiego producenta Affinity Campervans.

W tym sektorze Pawilonu 3 znajdziemy też dużą strefę City Motors z ofertą od Volkswagena wraz z współwystawcami. Znajdziemy tu nie tylko pojazdy ale też np. namioty dachowe od Wild Land. Firma XCamp z pewnością przygotuje sporo atrakcji i pojazdy od Etrusco, Laika czy Buerstner. Nie zabraknie też pokaźnego stoiska Mobitech Caravan Center, gdzie znajdziemy marki takie jak Benimar, Dethleffs, Campster czy Sunlight i inne.

W Pawilonie 3 znajdziemy też stoiska i ofertę MTT System, czyli specjalistów od zawieszenia pneumatycznego, wspólnego stoiska firm Auto VIP – dywaniki samochodowe, Uszyję na Miarę (maty termiczne do kamperów) oraz VentForVan. Będzie też firma Vell Profile, która oferuje elementy do samdozielnej zabudowy kampera, Simply Can – producent kanistrów, umywalek i akcesoriów związanych z wodą na kempingu oraz projekt Peakcar ze swoim samochodem.

W Pawilonie 3 znajdziemy również Biuro Targów oraz Biuro Zlotu Przystanek_targi gdzie będzie można odebrać pakiety zlotowe

Ostatnim obowiązkowym punktem w Pawilonie 3 będzie Sklep Caravans Salon, gdzie można będzie zakupić kolekcję naszych ubrań i gadżetów KATALOG

 Pawilon 3A czyli dla każdego coś fajnego

W Pawilonie 3A, będącym kontynuacją Pawilonu 3 znajdziemy duży przekrój pojazdów i technologii dla caravaningu. Będą unikalne customowe konstrukcje od polskich producentów takich jak Vannado czy Adventure Van Conversions, którrzy przygotowali nie tylko własne produkcje ale też kilka kolekcjonesrkich unikatowych perełek 4x4. Będą tu też systemy modułowe do zabudowy osobówek na kampery od marki Egoe, namioty i premierowa kapsuła mobilna od OceanCross czy polskie kampery od firmy HYPE. Ofertę sprzedaży i wynajmu pojazdów koncernu Benimar zaprezentuje firma MobilCamp a na stoisku S-Camp zobaczymy jak szeroką mają ofertę. Silesia Camp zaprezentuje ofertę Dethleffs a firma Tredon rozwiązania marki Truma, Cosi czy Mestic. Znajdziemy tu też stoisko koncernu motoryzacyjnego SsangYong czy skutrey od Piaggio. Nie zabraknie tu też nowości od Helman Camp z premierami miniprzyczep od Tomplan i Carox+ oraz producenta kapsuł mobilnych Tischer, z premierą nowej kapsuły i całej gamy rozwiązań i urządzeń od Aries Power.

Na stoisku nr 7, największym w pawilonie zanurzymy się w świat przyczep Fendt od Center-Camp i Kampi.pl

Po zwiedzeniu Pawilonu 3 udajemy się na antresolę i łącznikiem przechodzimy suchą stopą do Pawilonu 4 aby zobaczyć Strefę Retro i spotkać ulubionych Vanliferów w Strefie Hand Made Vanlife!

 Pawilon 4 – tu rządzą zabytki i vanliferzy!

W Pawilonie 4 podobnie jak w ubiegłym roku znajdziemy strefy specjalne targów. Mniej więcej połowę pawilonu opanują klasyki i zabytki caravaningowe Strefy Retro, która została przygotowana przez ekipę Camper Majstry. Zobaczymy tu około 30 kamperów, przyczep i innych klasycznych pojazdów i perełek, tworzących klimat minionej epoki.

Druga połowa pawilonu to Strefa Vanlife, w której spotkamy całą plejadę podróżników, których na co dzień obserwujemy, czytamy i oglądamy w internecie a ich blogi,vlogi czy profile przyciągają nawet setki tysięcy obserwatorów. Większość z kilkunastu zaproszonych ekip, będzie na targach cały czas, dlatego będzie sporo okazji do rozmów, zdjęć i wymiany doświadczeń z tymi inspirującymi ludźmi, którzy z podróżowania zrobi swój sposób na życie.

Kasia i Łukasz z PodróżoVanie czyli Ambasadorzy targów będą mieli tu swoje stoisko obok vana – gdzie kupimy książkę, zrobimy zdjęcie i porozmawiamy o życiu w drodze.

Tuż obok spotkamy ekipę Foxes in Eden, w już powiększonym składzie oraz VandalVan z ich pięknym kamperem i atrakcjami, jakie dla Was przygotują. W pobliżu będzie też malowany kamper Vincent Van’a oraz terenówka od Kingi z Loverlander.

W strefie spotkamy też ekipy: Avantura Campers, Tripciak Crew, Tripiarze, KuMaj Podróże, Rodziną w Świat, Van Garage, Tu i Tam we Dwoje czy Gdzie Słońce Dla Nas Wschodzi, Życie Dookoła Podróży, Vangarage oraz zwycięzców Dzikiej Karty Vans From Poland - ekipę Van Paweł

W Pawilonie 4 napijemy się również piwa rzemieślniczego od partnera zlotu – Browar Gzub, spotkamy też ekipę Yanosika/AutoPlacu oraz odpoczniemy przy muzyce w Strefie Chillout od Radio Eska.

Po przybiciu piątek z vanliferami i właścicielami klasyków, możemy udać się do Pawilonu 5, największego spośród dostępnych na Caravans Salon.

Pawilon 5 – Strefa Hobby, duże marki i Niewiadów!

Wejście do Pawilonu numer 5 chyba najlepiej zaliczyć antresolą z Pawilonu 4! Dlaczego? Ponieważ widok z góry może nam dać ogólny ogląd, zachwycić i pokazać jak duża jest ekspozycja w najprzestronniejszym z naszych pawilonów.

W popularnej „Piątce” znajdziemy na przykład 1000-metrową Strefę marki Hobby, która zdecydowała się na obecność w Polsce tylko na naszych targach!  Dzięki temu będzie można zobaczyć cały przekrój oferty Hobby, zarówno przyczepy jak i kampery i kampervany. Olbrzymi sklep z akcesoriami od ACK Benimar połączony z prezentacją nowości i bestsellerów od Benimara, Eura Mobil czy Sterckeman, to już niemal tradycja naszych targów. Nie inaczej będzie w tym roku.

O tym co do zaoferowania mają marki Kanus i Tabbert oraz Isabella przekonamy się na stoisku Pro-Camp, gdzie zobaczymy sporo modeli i konfiguracji.

Wchodząc na targi Wejściem Północnym od ulicy Bukowskiej, trafimy od razu na stoisko polskiego producenta zabudów kamperowych Wavecamper oraz na kawę do strefy Polski Caravaning a nieco bardziej z prawej wciągnie nas duża strefa marki Elcamp i Warszawskie Centrum Caravaningu. To tutaj zobaczymy gorącą premierę Adria Supersonic i nowe ukłądy przyczep Adria. Sprawdzimy też co nowego w marce Hymer i Buerstner, zobaczymy premierę Jokera od Westfalia i dowiemy się wszystkiego od przedsionka i namiotach Dorema. Również w tej strefie będziemy mieli okazję po raz kolejny zobaczyć, sprawdzić i kupić polskie kampervany od Globe-Traveller.

Idąc w głąb Pawilonu 5 trafimy na stoisko Centrum Campingowego, które na niemal 1700 m2 zaprezentuje wszystko co najlepsze ze swojej oferty. Pojazdy i przyczepy od Dethleffs, Hymer, Eriba i luksusowe kampery od Concorde to główni bohaterowie tej strefy.

W tym samym sektorze odwiedzimy też równie okazałe stoisko CarGO, gdzie na pewno znajdziemy coś dla siebie z oferty marek takich jak Pilote, Frankia, Chausson, Hobby czy Adria a także luksusowe Morelo. Ekipa CarGO zapowiada nie tylko nowości ale też spore wyprzedaże rocznika 2022!

Ekspozycja w Pawilonie 5 zyskuje na wyjątkowości za sprawą marki Niewiadów! Jej nowy dealer Nordyński Centrum Motoryzacyjne prezentuje na polskich targach ofertę tego polskiego legendarnego producenta po raz pierwszy od wielu lat. Zobaczymy tu cały przekrój produktów Niewiadów oraz absolutną nowość i premierę nowego modelu przyczepy.

Obok premiery Niewiadowa znajdziemy też strefę marki CampRest, gdzie Kasia i Piotr z pewnością doradzą nam gdzie i jak wybrać się na wakacje kamperem czy na kemping.

Na antresoli Pawilonu 5 w piątek odbędzie się Camper&Caravans Conference czyli konferencja polskiej branży caravaningowej organizowana przez Stowarszyszenie Polska Grupa Caravaningowa. W tym samym miejscu, na antresoli, w sobotę będzie się mieścić nasze studio targowe, którym rządzić będzie Bartłomiej Ryś z kanału Nabiwaku.eu - nasz Patron Medialny - dzięki temu, cała sobota na będzie transmitowana na żywo - będą wywiady, analizy, nowości itd. 

 

Pawilon 5A – bogactwo caravaningowych rozwiązań

Przechodząc z Pawilonu 5 do 5A będziemy mieli okazję zobaczyć ofertę firmy Keller Camp.

Pawilon 5A tworzy naturalną kontynuację „Piątki” i jest wypełniony różnorodnością jaką oferuje caravaning. Znajdziemy tu producentów i dystrybutorów zarówno klasycznych kamperów i przyczep jak również licznych akcesoriów. Spotkamy tu firmy oferujące mini-przyczepy wyprawowe takie jak ACW Adventure czy Carbontear jak również producentów systemów modułowych i skrzyń kempingowych – Vojo.pl i RAXO.ME. Dowiemy się tu również wszystkiego o Webasto i rozwiązaniach jakie oferuje Skylark Centrum Webasto, sprawdzimy jakie kampery ostatnio zbudowały firmy Allcamp, Carpol, Maroni, Bus Camper czy też Camper4Mountains specjaliści od zabudowy na kampery samochodów marki Volkswagen. Na stoisku Vagabonds/iKamper zobaczymy nowości premiery w namiotach dachowych. Będzie też strefa polskiego producenta Mercus czy kapsuły od Azar 4. 

Również w tym Pawilonie zobaczymy Amerykańskie kampery od Michała Perza czy kampery i namioty od Toyota Gdańsk. Ekspozycję uzupełnią: firma Dandis, Smart Camper, Green Energy Scandinavia, Waterflex, Zepter ze swoimi naczyniami oraz Klub SOS PZMot z ofertą ubezpieczeń dla caravaningowców.

Lista wystawców wciąż rośnie, więc na pewno w Pawilonach będą miały miejsce małe uzupełnienia i aktualizacje miejsc.

 Do Pawilonu 6 na Yachty i Turystykę

Z Pawilonu 5 lub 5A można łatwo przejść do Pawilonu 6, gdzie oprócz Sceny Głównej zobaczymy ekspozycję Tour Salon – targów turystyki i regionów oraz wystawę od Yacht Salon, targów łodzi i sportów wodnych. 

Strona www Yacht Salon:https://www.yachtsalon.pl/pl 

Strona www Tour Salon:https://tour-salon.pl/pl