KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Branża caravaningowa znów spotka się na Poznań Motor Show

Podziel się

Tegoroczne Poznań Motor Show, znów zapowiada się emocjonująco i to nie tylko ze względu na zapowiadane zmiany ale również pod kątem caravaningowym. Co zobaczymy pod koniec marca w Poznaniu?

Salon Caravaningowy podczas Poznań Motor Show, to już niemal tradycja, nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy przygotowali aż 3 pawilony wystawiennicze o tematyce kamperowej, nie zabraknie też Zlotu oraz najważniejszych wystawców.

Nowa droga Poznań Motor Show

Branżę motoryzacyjną oraz wydarzenia z nią związane, czekają poważne zmiany. Poznań Motor Show reaguje na nie, akcentując tematykę elektromobilności oraz otwierając nowy salon Poznań Mobility Show. Brak obecności kilku dużych producentów samochodów, nie musi przecież przekreślać całej imprezy, która stara się przecież pokazać jak najwięcej różnorodności motoryzacji oraz położyć akcent na jej przyszłość, a ta zdecydowanie jest elektromobilna. Będziemy mogli zatem z bliska zobaczyć tą przyszłość, przetestować samochody czy motocykle z napędami innymi niż tradycyjne i nauczyć się czegoś o czekających wszystkich zmianach.

Salon caravaningowy znów mocno obsadzony

W ramach salonu caravaningowego zwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia czołówki Polskich wystawców w aż 3 pawilonach wystawienniczych. Będzie to kolejna dobra okazja do spotkania się całej branży caravans w jednym miejscu, wymiany doświadczeń oraz co najważniejsze prezentacji tego co najlepsze w ofercie.

Swoją obecność zapowiedziały między innymi firmy: Grupa Elcamp, CarGO, iKamper, Wavecamper, Benimar czy Grupa Wadowcy. Będziemy mogli zatem zapoznać za ich pośrednictwem z ofertą większości topowych marek kamperów i przyczep kempingowych dostępnych na polskim rynku, takich jak: Globe Traveler, Frankia, Bavaria, Hobby, Benimar, Adria, Kanuf, Sunlight czy Dethleffs. A lista wystawców ciąż się powiększa!

Nie zabraknie również czołówki mediów caravaningowych i ich stoisk. Polski Caravaning oraz CampRest z pewnością przygotują moc atrakcji i ciekawą ofertę dla gości Caravans Salon.

Poznań Motor Show będzie gościć również: XI Ogólnopolski Zlot Caravaningowy organizowany we współpracy z forum CamperTeam i Stowarzyszeniem PTTCC, który również zapowiada się interesująco.