KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

BUSEM PRZEZ ŚWIAT GOŚCIEM TOUR SALON I CARAVANS SALON

Podziel się

Najbardziej rozpoznawalni vanlife’owi podróżnicy w naszym kraju, Karol, Ola i Gaja Lewandowscy z bloga Busem Przez Świat, zagoszczą na tegorocznym Tour Salon i Caravans Salon. Podróżnicy, blogerzy i autorzy licznych książek spotkają się ze zwiedzającymi na Scenie oraz na swoim stoisku w Pawilonie 6.

Busem Przez Świat

Busem Przez Świat, czyli Karol, Ola i Gaja Lewandowscy –to zawodowi podróżnicy, youtuberzy, blogerzy i autorzy 9 bestsellerowych książek podróżniczych. Prekursorzy vanlife’u w Polsce. Nagrodzeni m.in. tytułami Blog Roku, Twórca Wideo Roku i Traveler National Geographic. Od kilkunastu lat podróżują po świecie starymi kolorowymi busami, którymi w sumie przejechali ponad 500.000 km. Podczas swoich podróży odwiedzili już ponad 60 państw na 5 kontynentach.

Od lat inspirują tysiące osób do podróżowania, vanlife’u i realizowania swoich celów i marzeń. Ich kanał na YouTube, profile na Instagramie i Facebooko skupiają w sumie niemal pół miliona obserwujących!!

Spotkanie na scenie oraz stoisko podróżników

Podczas targów Caravans Salon i Tour Salon nasi goście spotkają się ze zwiedzającymi podczas prelekcji na Scenie Głównej w Pawilonie 6 – w sobotę.

Dodatkowo Karol i spółka będą mieli własne stoisko, również w Pawilonie, 6 na którym będzie można zdobyć autograf, kupić i podpisać jedną z ich bestsellerowych książek, zrobić sobie zdjęcie oraz oczywiście zobaczyć ich charakterystycznego kolorowego Busa.

Zapraszamy do śledzenia social mediów naszych gości, gdzie można się spodziewać newsów i niespodzianek związanych z ich uczestnictwem w targach!!

Strona www: https://www.busemprzezswiat.pl/  

Profil na FB: https://www.facebook.com/BusemPrzezSwiat

Instagram: https://www.instagram.com/busemprzezswiat/