Organizator:

CAMEL CAMP ZNÓW NA CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Poznański salon caravaningowy i autoryzowany dealer marek takich jak Rapido, Morelo czy Roller Team, firma Camel Camp po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę podczas targów Caravans Salon Poland. Możemy znów liczyć na dużą i różnorodną strefę targową.

Bilety Katalog Wystawców O targach

CAMEL CAMP TO NIE TYLKO SPRZEDAŻ

Firma Camel Camp z siedzibą w Poznaniu to doświadczony dealer marek takich jak: Rapido, Roller Team, CI czy luksusowe Morelo. Usługi firmy obejmują nie tylko sprowadzenie, czy sprzedaż pojazdów kempingowych „od ręki”, ale również serwis, diagnostykę i doposażenie oraz możliwość wynajmu kampera. W Camel Camp nie tylko kupimy i wynajmiemy kampera renomowanych marek, ale również solidnie go doposażymy kupując np. rowery czy skutery elektryczne, stoły, markizy, przedsionki czy pokrowce i osłony. Salon funkcjonuje na rynku od 2006 roku, dzięki czemu posiada bardzo doświadczony, fachowy zespół.

Klienci mogą w Camel Camp również wynająć kampera i rozpocząć swoją przygodę z caravaningiem oraz skorzystać z serwisu samochodów i przyczep kempingowych, zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. W zakresie usług salonu jest również instalacja dodatkowego wyposażenia takiego jak:

  • klimatyzatory
  • markizy
  • panele solarne
  • anteny satelitarne i telewizory
  • bagażniki dachowe i rowerowe

Firma wykonuje też badania szczelności instalacji gazowej zgodnie z normą G607 oraz szczelności zabudowy kempingowej z wykorzystaniem higrometru.

| MARKI W OFERCIE: Rapido, Roller Team, CI, Morelo, Webasto, Reimo, McLouis, MobilSat

Camel Camp na Caravans Salon Poland

Stoisko Camel Camp jest obecne na targach w Poznaniu w każdej edycji i zawsze jest pełne pojazdów i atrakcji dla zwiedzających. W ubiegłym roku imponował szczególnie kamper Morelo Palace z garażem na Smarta oraz szeroki wybór pojazdów ze stajni Rapido.

Odwiedź wystawcę: https://camelcamp.pl/