Organizator:

CAMPER4MOUNTAIN POKAŻE CO MOŻNA STWORZYĆ Z VW TRANSPORTERA

Podziel się

Firma Camper4Mountains, czyli specjaliści od tworzenia kampervanów na bazie Volkswagena Transportera zaprezentują swoją coraz szerszą ofertę na targach Caravans Salon Poland w Poznaniu. Będzie można osobiście przekonać się jak wiele różnych rozwiązań i innowacji można zbudować na tym samym modelu bazowym samochodu.

CAMPER4MOUNTAIN

Marka Camper4Mountain stworzona przez Przyjaciół – Piotra Wiśniewskiego i Oskara Ankowskiego przez lata swojej produkcji stworzyła grona zadowolonych klientów, o których wieść rozeszła się już praktycznie po całej Europie! Firma z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim ciągle się rozwija o czym świadczy otwarcie w tym roku kolejnej hali produkcyjnej oraz debiut marki na targach w Dusseldorfie. 

Marka Camper4Mountain to polski producent zabudów kamperowych. Firmę tworzy zespół specjalistów, którzy nie boją się wyzwań i są w stanie zrealizować najbardziej wyszukany projekt na bazie VW Transportera. Model T5, T6 oraz T6.1  oraz T7 - pracownicy firmy znają te modele od podstaw. Firma skoncentrowała się na przerabianiu konkretnego modelu nadwozia, przez co została jednym z czołowych producentów kamperów na bazie wyżej wymienionego modelu. Na linię montażową trafiają zarówno modele nowe, jak i używane.

Wychodząc naprzeciw swoim klientom firma stworzyła także chemię caravaningową skierowaną stricte do obsługi kamperów, która pozwoli przygotować samochód do czystego i sterylnego użytkowania oraz następnie pozwoli utrzymać ten stan przez możliwie najdłuższy okres. Z pewnością z tymi produktami będzie można się zapoznać oraz nabyć je podczas targów Caravans Salon Poland 2022.

Odwiedź wystawcę: https://camper4mountain.eu/