Organizator:

CAMPERY WADOWSCY NA CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Campery Wadowscy po raz kolejny zaprezentują swoją bogatą ofertę pojazdów kempingowych i usług związanych z caravaningiem na targach w Poznaniu. Można spodziewać się ciekawej ekspozycji i nowości od marek takich jak : Affinity, Weinsberg, Knaus czy Laika

Bilety Co, gdzie, kiedy Katalog Wystawców

CAMPERY WADOWSCY

Firma Campery Wadowscy prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych oraz autoryzowany serwis, sklep z akcesoriami i wypożyczalnię kamperów. Firma ma swoje filie w Gaju pod Krakowem oraz w Jankach pod Warszawą.

Wadowscy to firma rodzinna  z bogatym doświadczeniem, która powstała w 1971 roku. Pasja do podróżowania, poznawania nowych miejsc i aktywnego wypoczynku jest obecny w życiu tej rodziny od pokoleń. Chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i zainteresowaniami z wszystkimi pasjonatami caravaningu.

| MARKI W OFERCIE: Affinity, Weinsberg, Knaus, Dethleffs, Sunlight, Laika, Hymer w zakrese sprzedaży serwisu i części zamiennych.

POLSKIE AFFINITY I NOWOŚCI OD KNAUSA CZY WEINSBERGA

W swojej bogatej ofercie kluczowych marek kamperów, które posiada firma, warto wyróżnić polską markę Affinity. Wyróżnia ją wszechstronność, wysoka jakość, niespotykana dotąd użyteczność, atrakcyjny wygląd i dbałość o detale. Affinity Camper Van to świetny wybór, a wszystko dzięki elastycznej konfiguracji, pozwalającej dopasować pojazd do różnorodnych potrzeb użytkowników, od dwójki podróżników do czteroosobowej rodziny.

W ofercie znajdziemy też szeroki wybór modeli i konfiguracji marki Kanus oraz Weinsberg. Na niedawnych targach w Dusseldorfie Knaus zaprezentował cały szereg nowych pojazdów, co może wróżyć sporo nowości również na stoisku Campery Wadowscy. 

Odwiedź wystawcę: https://www.kampery.wadowscy.pl/