KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

CampRest Patronem Medialnym targów Caravans Salon

Podziel się

Czołowy i jeden z najchętniej odwiedzanych portali branżowych w Polsce – CampRest, po raz kolejny objął Patronatem Medialnym targi Caravans Salon Poland, które odbędą już 21-23 października 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Twórcy portalu Kasia i Piotr, znów spotkają się ze zwiedzającymi na swoim stoisku i podzielą się swoją bezcenną wiedzą i doświadczeniem w kwestii planowania i organizacji wakacji i wypraw kempingowych.

CampRest

Portal internetowy, który jest nie tylko intuicyjną i rozbudowaną wyszukiwarką kempingów w Polsce oraz całej Europie, ale również wszelakich firm działających w branży karawaningowej zaczynając na wypożyczalniach poprzez serwisy oraz dealerów różnych marek kamperów przyczep i usług związanych z szeroko rozumianym caravaningiem i światem kempingowym. Serwis CampRest oraz prowadzone przez twórców konta w mediach społecznościowych, to jedne z najchętniej odwiedzanych miejsc w internecie poświęconych caravaningowi.

Niezastąpiona ekipa

CampRest to przede wszystkim właściciele, czyli Kasia i Piotr „Szeryf”, kopalnia porad, wiedzy i kompleksowego doradztwa w kwestiach planowania podróży kamperem! Cechuje ich ogromne doświadczenie, ponieważ większość roku spędzają w drodze na kempingach i wydarzeniach branżowych, odkrywając wciąż nowe i piękne miejsca, do polecenia i opisania.

Portal oprócz funkcji wyszukiwania, zawiera też dział z testami kamperów i innych pojazdów, szeroką bazą wiedzy oraz część blogową, gdzie czytelnicy znajda informację o rynku caravaningowym, relacje z wyjazdów Kasi i Piotra, właścicieli portalu, oraz porady i tematy lifestylowe.

Ponadto na stronie można zapoznać się z przepisami ruchu drogowego w wielu państwach Europy, co ułatwia nam planowanie podróży. Znajdziemy tam również dział poświęcony ubezpieczeniom i doradztwu w tym zakresie.

Gdzie Kamperem i podróże do USA

Ważną częścią działalności CampRestu jest też gdziekmaperem.pl czyli gotowe trasy podróży z opisem atrakcji i miejsc, które warto odwiedzić w formie wygodnych ebooków. W ofercie znajdziemy zarówno trasy po Polsce jak również ciekawych krajach europejskich, przyjaznych dla turystyki kamperowej jak: Włochy, Słowenia czy Chorwacja a także trasy po winnicach, gdyś CampRest zajmuje się również tematem enoturystyki.

Dodatkowo CampRest jest jedynym, oficjalnym partnerem Cruise America i Cruise Canada w Polsce. Za ich pośrednictwem można rezerwować kampery w USA i w Kanadzie taniej. Portal zapewnia też doradztwo w planowaniu wakacji w USA i Kanadzie, proponując gotowe opracowanie trasy oraz wyręczając klientów w planowaniu czy rezerwacji miejsc.

CampRest, co roku wydaje też swój przewodnik po kempingach Europy, który jest kopalnią wiedzy o najlepszych miejscach na spędzenie czasu w duchu caravaningu. Przewodnik jest dostępny bezpłatnie np. podczas naszych targów na stoisku CampRest!