KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Caravans Salon 2019 już za nami

Podziel się

Caravans Salon 2019 przeszedł do historii! Podczas 3 dni targów odwiedziło nas ponad 5 tysięcy zwiedzających, a na X Ogólnopolskim Zlocie Caravaningowym stawiło się ponad 100 ekip z całej Polski oraz uczestnicy z zagranicy. Ponad 30 wystawców, zaprezentowało produkty i usługi 51 marek. Nie zabrakło też atrakcji i spotkań z ciekawymi osobowościami.

Kolejna edycja Caravans Salon Poland dobiegła końca!

To były 3 dni wypełnione wszelkimi aspektami caravaningu i atrakcjami dla fanów kempingowych przygód. Podczas targów ponad 30 wystawców z krajowej czołówki, zaprezentowało około 50 różnych marek związanych z caravaningiem, biwakowaniem i turystyką outdoorową. W sumie Pawilon 3A Międzynarodowych Poznańskich, wypełniło około 150 pojazdów i przyczep, przygotowanych do jak najlepszej prezentacji swoich walorów odwiedzającym wydarzenie.

Gorące premiery

Podczas targów Caravans Salon Poland, mieliśmy zaszczyt gościć kilka Polskich premier kamperowych. Marka Frankia za pośrednictwem firmy CarGO, zaprezentowała swoje najnowsze modele NEO oraz PLATIN, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem naszych gości. Nie mniej sensacji wywołała też prezentacja modelu Voyager Z marki Globe Traveler, czyli całkowicie Polskiego projektu, który podbija rynki w całej Europie. Uczestnicy mogli również zobaczyć premierowe modele przyczep marek Hobby czy Dethleffs.

 

X Ogólnopolski Zlot Caravaningowy

Po raz kolejny na Ogólnopolskim Zlocie Caravaningowym pojawiło się niemal 100 ekip. Plac Marka na terenie MTP zapełnił wszelkimi typami pojazdów turystycznych. Była to spora atrakcja dla zwiedzających, którzy w ten sposób mogli zobaczyć pełen przekrój modeli kamperów, przyczep czy vanów a nawet konstrukcje własnej roboty.

Mistrzostwa Polski Kierowców Kamperów

W drugim dniu Targów odbyły się drugie Mistrzostwa Polski Kierowców Kamperów. 19 uczestników rywalizowało w dwóch konkurencjach, polegających na jeździe precyzyjnej na wcześniej przygotowanym torze. Kamper marki Mooveo na potrzeby mistrzostw udostępniła firma CarGO.

Mistrzem Polski w roku 2019 został: Marcin Kistela, z łącznym czasem przejazdów 02:52.

 

Spotkania z podróżnikami i gośćmi

Również specjalnie przygotowana strefa spotkań i wykładów dostarczyła uczestnikom wydarzenia wielu atrakcji i inspiracji.

Na Caravans Salon 2019 można było wysłuchać i spotkać się z wieloma podróżnikami, dziennikarzami motoryzacyjnymi i blogerami.

Kolejna edycja Caravans Salon Poland, odbędzie się w dniach 2-4 października 2020, razem z targami Boatex. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas za rok.