KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

CarGO pokaże nowości od Hobby

Podziel się

Stoisko CarGO! Rent a Camp na Caravans Salon zapowiada się bardzo okazale. Wśród zapowiedzianych pojazdów szczególną uwagę przyciągają nowości na 2021 od marki Hobby, której firma jest liderem sprzedaży.

Nowości od Hobby na 2021 w strefie CarGO

Firma CarGO szykuje prawdziwą ucztę dla fanów przyczep Hobby, łącznie z modelami na 2021!

Hobby to lider sprzedaży przyczep oraz kamperów z ponad 50 letnią tradycją ich produkowania. Oferta jest na tyle szeroka, że znajdzie się w niej coś na 2 osobowy wypad jak i na rodzinne wakacje (modele 7-osobowe). Styl, wyposażenie, funkcjonalność – to cechy z jakich znane jest Hobby.

Jakie modele zobaczymy na Caravans Salon 2020?

Hobby 560 FC - Na rok 2021 wszystkie modele Prestige uzyskały nowy design natchniony skandynawskim klimatem. Model FC to udoskonalenie znanego modelu CFe, w którym dodano komfortową łazienkę z oddzielną kabiną prysznicową - idealne rozwiązanie dla podróżujących we czwórkę

Hobby 720 WLC - Przyczepa kempingowa dla najbardziej wymagających. Ponad 9 metrów długości zapewnia maksymalny komfort podczas użytkowania, a bogate wyposażenie w wersji Prestige zadowoli każdego.

 

Hobby 545 KMF - Jeden z najbardziej popularnych modeli Hobby spotykanych na europejskich drogach. Idealne połączenie wygody i ekonomii podróżowania, zaprojektowanej dla 6 osób. 

Hobby 560 WFU - Ponad 7-metrowa przyczepa kempingowa przy DMC 1600kg oznacza maksimum wygody i przestrzeni, na co dzień. Na pokładzie znajdziemy miejsce dla 4 osób, a komfortowa kanapa w kształcie U pozwoli na wygodny wypoczynek dla rodziny czy znajomych.

Dołącz do wydarzenia CarGO! na Caravans Salon 2020

 

Nie zwlekaj i kup bilet na najlepsze targi caravaningowe już dziś (kliknij w baner)