KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

CARGO POTWIERDZA UDZIAŁ W CARAVANS SALON 2022

Podziel się

Poznańska firma CarGO potwierdziła swój udział w targach Caravans Salon Poland w Poznaniu 21-23 października 2022. Znany dystrybutor kamperów, przyczep i akcesoriów po raz kolejny szykuje duże stoisko i pokaźną liczbę pojazdów na ekspozycji.

O wystawcy

Firma CarGO Group powstała w Poznaniu w 2009 roku. Obecnie oprócz poznańskiej bazy posiada swoje filie w Warszawie i Wejherowie. Początkowo firma skupiała się na usługach wypożyczania kamperów i przyczep oraz samochodów osobowych i dostawczych, stopniowo przechodząc do usług sprzedaży i dystrybucji pojazdów turystycznych oraz sprzętu motorowodnego. Obecnie firma jest wiodącym dealerem w kraju, a w swoim portfolio posiada szeroki wybór marek pojazdów i akcesoriów takich marek jak Pilote, Hobby, Chausson, Randger, Frankia czy luksusowe Morelo, a także Jobe, Brunner, Dometic, Cadac, Goal Zero i innych

CarGo to nie tylko wypożyczalnia i dystrybucja, firma z powodzeniem realizuje też usługi serwisowe, posprzedażowe i pogwarancyjne oraz prace związane z doposażaniem kamperów i przyczep.

Jak sami podkreślają z na swoje stronie internetowej:

„Chcemy, by caravaning stawał się coraz bardziej popularny, dlatego naszą ofertę dostosowujemy maksymalnie do potrzeb różnych podróżujących. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z caravaningiem, czy może jesteś wytrawnym podróżującym, gwarantujemy, że bez problemu dopasujemy pojazd do Twojego stylu życia”

MARKI W OFERCIE: Pilote, Frankia, Bavaria, Morelo, Hobby, Adria, Le Voyageur, Chausson, Randger, Jeanneau

Cargo na Caravans Salon w Poznaniu

Firma jest z nami od pierwszej edycji Caravans Salon, a wcześniej regularnie prezentowała kampery podczas Poznań Motor Show. Z roku na rok ich stoisko staje się coraz większe i nabiera światowego formatu, co było widać na poprzedniej edycji targów w 2021 roku. Nigdy nie brakuje też premier jak chociażby pojazdy Frankia Platin w 2019 roku czy przyczepy Hobby i kampery Pilote w 2020 i 2021 roku, kiedy na stoisku zaprezentowano niemal 30 pojazdów. Strefa w roku 2022 zapowiada się równie imponująco!

Odwiedź wystawcę: TUTAJ