KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

DETHLEFFS, CONCORDE I HYMER, CZYLI CENTRUM CAMPINGOWE ZNÓW NA CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Centrum Campingowe, czyli czołowy Polski dealer przyczep i kamperów marek takich jak Dethleffs, Hymer, Eriba czy luksusowy Concorde po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę i najlepsze modele na targach Caravans Salon Poland w Poznaniu.

O Centrum Campingowym

Firma z siedzibą w Kutnie oprócz sprzedaży fabrycznie nowych przyczep i kamperów, ma w swojej ofercie również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz akcesoria caravaningowe a od kilku lat rozwija również ofertę domków mobilnych. Salony Centrum Campingowe znajdziemy nie tylko w Kutnie, ale również w Poznaniu, Warszawie i Gdyni.

Bardzo szeroka oferta, ogromny wybór modeli, zwłaszcza przyczep i profesjonalna kompleksowa obsługa to atuty firmy, które podkreślają użytkownicy. Dzięki pasji do pracy oraz zaangażowaniu, Centrum Campingowe istnieje na rynku od 18 lat i wciąż rozwija swoją ofertę, czego dowodem może być udane wprowadzenie na polski rynek luksusowej marki Concorde w 2020 roku oraz poszerzenie oferty przyczep i kamperów również o domy mobilne marki MOHO.

Funkcjonalne Defhleffs’y, designerskie Eriby i luksusowe Concorde

Nasz wystawca w swojej ofercie posiada zarówno całą gamę przyczep i kamperów marki Dethleffs jak również sporo modeli Hobby i Hymer oraz piękne i zawsze przyciągające uwagę przyczepy Eriba. Klienci mogą liczyć na modele z różnych półek cenowych i o różnym standardzie od rozwiązań kompaktowych aż po kampery Concorde, czyli synonim luksusu.

| MARKI W OFERCIE: Dethleffs, Concorde, Hymer Eriba, Hobby i domy mobilne MOHO

Centrum na Caravans Salon Poland

Ekipa CC jest obecna na naszych targach od początku i za każdym razem cieszy zwiedzających dużą i różnorodną ekspozycją oraz głośnymi premierami. To u nas w Poznaniu w 2020 zadebiutowała marka Concorde a do tych imponujących kamperów ustawiały się długie kolejki. Zeszłoroczne wielkie stoisko, również imponowało różnorodnością i szeroką ofertą pojazdów wszystkich marek dostępnych w Centrum Campingowym.

Tegoroczne targi w Poznaniu to kolejna okazja do poznania oferty firmy z Kutna i można liczyć na równie imponującą lub nawet większą ekspozycję niż w 2021!

Odwiedź wystawcę: TUTAJ