Organizator:

Dethleffs po raz kolejny nagrodzony German Fairness Prize 2020

Podziel się

Niemiecki Producent kamperów i przyczep, którego bogata historia produkcji przyczep sięga 1931 roku został wyróżniony po raz kolejny w inicjatywie kanału informacyjnego ntv i Niemieckiego Instytutu Jakości Usług. Wygląda na to, że hasło marki ,,Dethleffs – przyjaciel rodziny” – jest realizowane w pełni i przekłada się na jakość usług i zadowolenie użytkowników.

Podtrzymanie dobrej passy i solidności

Producent rodem z Isny otrzymał wyróżnienie German Fairness Prize już czwarty raz z rzędu, w kategorii producent kamperów. Robert Bielesch, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Dethleffs, komentuje to tak:

Jesteśmy przytłoczeni tym sukcesem. Ten rok był z pewnością wielkim wyzwaniem, nie tylko dla nas. Mimo wszystko zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby pozostać dla naszych klientów dostępnym, transparentnym i niezawodnym partnerem. W tym celu posunęliśmy się jeszcze dalej z naszymi planami cyfryzacji, aby zapewnić pomoc, informacje i porady oraz utrzymać zainteresowanie naszą marką.

Dethleffs zareagował na sytuację pandemiczną bardzo szybko i sprawnie, reorganizując swoje usługi tak, aby móc świadczyć je pomimo wprowadzanych ograniczeń. Równie szybko do nowej sytuacji dostosowali się też dealerzy marki, wdrażając odpowiednie standardy higieny i służąc indywidualną poradą w warunkach zachowania wszelkich standardów bezpieczeństwa. Jak widać przyjęta strategia wraz z podtrzymaniem jakości świadczonych usług, została dobrze oceniona.

Do odwołania firma Dethleffs nie będzie uczestniczyć w żadnych targach ani wydarzeniach branżowych. Nie oznacza to jednak, że nie zaprezentuje nowości na kolejny sezon. Wspomniany wyżej Robert Bielesch komentuje to w sposób następujący:

Aby umożliwić naszym klientom zapoznanie się z naszymi nowościami bez konieczności wychodzenia z domu, stworzyliśmy nasz pierwszy w historii cyfrowy pokaz nowych pojazdów. Możesz poruszać się po „wydarzeniu”, tak jak na normalnych targach – zamiast nóg, używając tabletu, notebooka lub komputera – i odkrywać nasze nowe produkty od wewnątrz i z zewnątrz, w całkowitej ciszy i spokoju. Każdy prezentowany pojazd jest dokładnie opisany, tak jak na normalnych targach czy wystawach.

Firma postawiła sobie również konkretne cele na jubileuszowy rok 2021, w którym Dethleffs obchodzić będzie 90. rocznicę wynalezienia przyczepy kempingowej przez pioniera firmy Arist Dethleffs. Przedstawiciele firmy zapowiadają pojazdy jubileuszowe, a także dalsze rozszerzanie wachlarza swoich usług.