Organizator:

Dni otwarte w salonach i centrach caravaningowych. Warto zajrzeć do dealerów!

Podziel się

Jesień to tradycyjnie okres targowych w branży caravaningu. Jednak postęp epidemii w Polsce uniemożliwia dalszą organizację dużych imprez targowych. Dealerzy jednak nie dali za wygraną i organizują właśnie Dni Otwarte w swoich salonach i centach caravaningu. Jest co oglądać, więc zachęcamy do ich odwiedzania.

Nietypowa kontynuacja sezonu targowego – Dni Otwarte

Na naszych targach zaprezentowaliśmy Państwu ostatecznie około 20 premier modeli na rok 2021, teraz można je dalej podziwiać u dealerów w ramach organizowanych „Dni Otwartych”.

Jest to naszym zdaniem bardzo fajna koncepcja, pozwalająca na kontynuację sezonu targowego. Poniższa lista prezentuje miejsca w całej Polsce, gdzie każdy może zobaczyć najnowsze modele, możliwie blisko swojego domu. Oczywiście nie zastąpi to w pełni targów z pełnym przekrojem oferty rynkowej, ale jest to bardzo ciekawa opcja. Akcja zorganizowana została przez członków oraz firmy współpracujące ze Stowarzyszeniem Polska Grupa Caravaningowa, a zebrane w całość materiały opracował portal CampRest.com.

 

Oferty specjalne na kampery, przyczepy i usługi

U każdego dealera można liczyć na oferty specjalne albo gratisowe doposażenie kamperów. Nie będzie lepszej okazji na zakupy niż w zbliżającym się tygodniu.

Poniżej przedstawiamy listę firm, które podzieliły się z nami informacją, jakie modele kamperów i przyczep będą dostępne przez najbliższy tydzień. Ta lista może się szybko zmieniać, ponieważ wiele osób deklarowało chęć zakupu kampera jeszcze w tym tygodniu, tak, więc zanim wybierzecie się w trasę do konkretnej firmy, przedzwońcie wcześniej czy dany model jeszcze jest dostępny.

Lista pochodzi z artykułu portalu CampRest i jest tam na bieżąco aktualizowana oraz zawiera konkretne modele pokazywanych kamperów i przyczep – zachęcamy do odwiedzenia artykułu: LINK

Skoro mowa o CampRest, to również Oni mają w tym tygodniu specjalną ofertę w postaci kodów rabatowych na autorskie e-booki z gotowymi trasami camperowymi ze strony www.gdziekamperem.pl - KOD: DNIOTWARTE wystarczy wpisać w koszyku.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE:

Transa-M w Pszczynie

Transa-M zaprasza do swojej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00, w sobotę czekają na was do godziny 14.00. W Niedziele jest możliwe obejrzenie wszystkich pojazdów po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kontakt: +48602289921

Adres: Pszczyna, ul. Bratnia 3

www.transa-m.pl

Campery MTM w Czechowicach-Dziedzicach

Pracownicy Campery MTM czekają na was przez cały tydzień oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 9-17.

Kontakt: +48605852752

Adres: Czechowice-Dziedzice, ul. Podkępie 28

www.camperymtm.pl

WIELKOPOLSKA:

CarGO! W Poznaniu

CarGO zaprasza do swojej siedziby od poniedziałku do soboty w godzinach 9-17. Oglądanie w niedziele jest możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kontakt: +48505777313

Adres: Poznań, ul. Wołczyńska 15

www.cargo-group.pl

WO J. POMORSKIE:

CarGO! Wejherowo

Pomorski oddział firmy CarGO! który jest leaderem w sprzedaży przyczep kempingowych Hobby w Polsce, zaprasza na swój plac do Wejherowa!

Kontakt: +48503333432

Adres: 84-200 Wejherowo, ul. Inwalidów Wojennych 1

www.cargo-group.pl

CityMotors Gdańsk

W salonie CityMotors w Gdańsku stoi gotowy do odbioru piękny CamperVan Volkswagen T6.1 w zabudowie WaveCamper Camper Flex Long.

Kontakt: +48600918859

Adres: Gdańsk, ul. Uczniowska 36

www.citymotors.pl

WOJ. MAŁOPOLSKIE

Grupa Elcamp - Kraków

Grupa Elcamp zaprasza klientów do swojej siedziby w Krakowie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00.

Poza dużą ilością kamperów i przyczep, czeka na was pokaźna wystawka akcesoriów campingowych, które możecie również zobaczyć w ich sklepie internetowym pod adresem: www.sklep.elcamp.pl

Kontakt: +48122769006

Adres: Kraków, Tyniecka 118

www.elcamp.pl

WOJ. MAZOWIECKIE

Campery-Złotniccy

Złotniccy zapraszają do swojej siedziby od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-17. Każdym samochodem dostępnym na placu (15 egzemplarzy) będzie można odbyć jazdę testową.

Kontakt: +48504200540

Adres: Lesznowola (pod Warszawą), Słoneczna 186

www.campery-zlotniccy.pl

 

Warszawskie Centrum Caravaningu „Szerokiej Drogi”

Najnowszy salon w Warszawie zaprasza do swojej siedziby od poniedziału do piątku w godzinach 10.00-18.00 a w weekend drzwi otwartych od 10.00 do 14.00

Kontakt: +486101010

Adres: Warszawa, Omulewska 27

www.wcc.pl 

kontakt@wcc.pl

Centrum Campingowe Kutno - oddział Warszawa

Wszystkie oddziały Centrum Campingowego Kutno (Kutno, Gdynia, Warszawa) zapraszają do siebie w tygodniu, aby skorzystać z wielu promocji, ale prawdziwe "Drzwi Otwarte" i weekend wyjątkowych rabatów firma zaplanowała na weekend (24-25.10.2020) w swoim oddziale warszawskim gdzie czeka na was nawet możliwość odbycia jazdy testowej mega luksusowym Concordem.

Kontakt: +48535666999

Adres: Warszawa, ul. Połczyńska 122

www.centrumcampingowe.pl

WOJ. DOLONOŚLĄSKIE

Firma M-Camp w Dzierżoniowie

Firma przeniosła wszystkie kampery na Camping Forteca w Dzierżoniowe i to właśnie tam zapraszają swoich klientów codziennie aż do niedzieli 25 października 2020. To idealne miejsce na wybór kamperów i zatrzymanie się swoim własnym na weekned.

Kontakt: +48511385004

Adres: Camping Forteca, 58-211 Uciechów, Wrocławska 12

www.m-camp.com.pl