KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Do 3 lipca korzystna oferta karnetu na całe targi

Podziel się

Święto caravaningu w Poznaniu dopiero 21-23 października, ale już dziś warto rozważyć zakup biletów w korzystnej cenie. Szczególnie wyróżnia się tu nasza oferta karnetu na całe wydarzenie, dzięki któremu zyska nie tylko Państwa portfel, ale również otworzy się przed nami możliwość udziału we wszystkich atrakcjach i elementach Caravans Salon, które zapowiadają się imponująco. Warto dodać, że obecne ceny karnetów obowiązują do 3 lipca.

Imponująca ekspozycja i blok targów

Targi Caravans Salon oraz towarzyszące im targi Tour Salon, Yacht Salon oraz Festiwal Śladami Marzeń, to w tym roku w sumie niemal 50 000 m2 powierzchni wystawienniczej i atrakcje rozmieszczone w 7 pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Warto dodać, że aż 5 pawilonów będzie poświęcone caravaningowi, dzięki czemu nasze targi 21-23 października mają perspektywę stać się największymi targami caravaningowymi zorganizowanymi w Polsce w XXI wieku. Duża liczba wystawców, w tym wiele czołowych firm z branży już potwierdziła swój udział i rezerwacje stoisk a niekiedy również wyłączność na udział w tym roku jedynie w targach w Poznaniu.

Więcej o planach na tegoroczne Caravans Salon przeczytacie w naszym niedawnym artykule: TUTAJ.

Karnet – promocja do 3 lipca i dobre rozwiązanie na weekend z turystyką w Poznaniu

Trwa przedsprzedaż biletów na Caravans Salon, dzięki czemu możemy już dziś zapewnić sobie udział w tym wydarzeniu a nawet w całym bloku, ponieważ bilet uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach z opisanego bloku.

Szczególnie korzystnie wygląda w tym momencie opcja zakupu karnetu na całe wydarzenie. Za cenę 50zł (cena promocyjna do 3 lipca) zyskujemy możliwość jednorazowego wejścia na teren targów w każdy z 3 dni trwania imprezy. Dzięki temu, możemy sobie łatwiej zaplanować weekend w Poznaniu, podzielić zwiedzanie ekspozycji na etapy oraz wziąć udział w najbardziej interesujących nas prelekcjach na scenie targów oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.

Obecna cena jest szczególnie korzystna, ponieważ za cenę niższą niż dwa bilety jednodniowe, zyskujemy możliwość zwiedzania wszystkich trzech dni targowych, zobaczenia całej ekspozycji i uczestniczenia w całym programie przygotowanym przez poszczególne imprezy w bloku.

Bilety i karnety do nabycia pod tym linkiem: https://bit.ly/Bilety_Caravans_Salon_2022