Organizator:

EBACAMP zaprezentuje się na Caravans Salon Poland

Podziel się

EBACAMP z siedzibą w Robakowie istnieje od 2005r. Firma produkuje kampery i kontenery turystyczne na zamówienie. Wszystkie zabudowy są poparte wcześniejszymi projektami oraz konsultacją z Klientem. Celem zespołu EBACAMP jest budowanie doskonałych pojazdów wyprawowych z najlepszą technologią i za rozsądną cenę. Swoje realizacje i usługi firma pokaże podczas targów Caravans Salon.

Stwarzanie możliwości do realizacji marzeń

Wolność i niczym nieograniczone możliwości to filozofia firmy Ebacamp. Każdy podróżnik chce podołać wyzwaniom każdej wyprawy. Mając to na uwadze firma buduje, więc pojazdy, które sprostają wymogom różnych stref klimatycznych. Firma EBAC pomaga znaleźć odpowiednie rozwiązanie, zapewniając pomoc w doborze samochodu oraz w dostosowaniu wyposażenia do wymagań Klienta. Nacisk położony jest na dotarcie do różnych grup docelowych o różnym budżecie, a to wszystko po to, aby zapewnić klientom wygodę i satysfakcję.

Co właściciele formy mówią o swoim projekcie:

„Naszym celem jest, aby pojazdy produkowane przez nas dawały pełną swobodę podróżowania. Specjalny zespół pracowników jest zaangażowany w każdy etap pracy nad zabudową pojazdu. Kunszt, jakość kreatywność i innowacje są siłą napędową naszej pracy. Aby zapewnić sukces zatrudniamy wykwalifikowany, profesjonalny personel, który identyfikuje się z naszą filozofią. Przewodnia myśl jest jedna: pojazd musi oferować bezpieczeństwo, komfort i sprawdzać się w podróży dnia codziennego.”

 

Bezpieczne i trwałe, na każdą okazję

Normy jakości podczas budowy pojazdów, to bardzo ważny aspekt produktów Ebacamp. Podstawowe potrzeby podróżników są podobne - ale istnieją różne wymagania dotyczące samego pojazdu: czy podrózuje sam czy z rodziną, cel podróży, teren i infrastruktura, czas... to wszystkie kryteria, które ostatecznie dają optymalne rozwiązanie i końcowy efekt. Firma konstruuje kampery wyprawowe, kontenery ekspedycyjne znane np. z rajdów terenowych czy też kapsuły mobilne i kontenery do zabudowy pickupów.

Nie zwlekaj i kup bilet na najlepsze targi caravaningowe już dziś (kliknij w baner)