KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Elcamp i Polska Grupa Caravaningowa na Polboat Yachting Festival

Podziel się

Polboat Yachting Festival w Gdyni to alternatywa dla odwołanych targów Wiatr i Woda, a jednocześnie okazja dla producentów i dealerów jachtów na zaprezentowanie swoich produktów na marinie. Jednak impreza ma też swój akcent caravaningowy w postaci prezentacji luksusowych przyczep i kamperów. Postarała się o to Grupa Elcamp oraz Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa.

Luksusowe jachty, katamarany oraz... przyczepy i kampery!

Polboat Yachting Festival , to nie tylko gratka dla fanów jachtów, motorówek czy katamaranów, którzy mogą zobaczyć produkty najlepszych producentów, również my, fani caravaningu znajdziemy tu coś dla siebie... i to coś ekstra! 

Adria Astella i kampery Globe Traveller

Wystawa w Gdyni to świetna okazja, aby po raz pierwszy zobaczyć przyczepę z segmentu premium od Adrii, mianowicie Astellę, która stała się hitem, zanim jeszcze trafiła do sprzedaży. największa przyczepa w Europie, która ma 11 metrów z dyszlem i bardzo luksusowe wnętrze. Pierwotnie debiut rynkowy tej luksusowej przyczepy to okolice kwietnia-maja, oficjalnie miała być zaprezentowana na Motor Show, ale ostatecznie trafiła do sprzedaży bez premiery. 

Oprócz przyczepy Elcamp prezentuje w Gdyni kampery Globe-Traveller, czyli nasz najlepszy towar eksportowy jeśli chodzi caravaning.

Polska Grupa Caravaningowa i akcja #bezpieczniejszewakacje

Wystawa torównież kolejna okazja do promowania inicjatywy #bezpieczniejszewakacje. Epidemia sprawiła, że na kampery spojrzeli nie tylko sportowcy i emeryci. Coraz więcej osób wybiera taki sposób spędzania urlopu. Stąd inicjatywa Polskiej Grupy Caravaningowej #bezpieczniejszewakacje, do której dołączyły pola kempingowe, wypożyczalnie, firmy dystrybuujące kampery i przyczepy kempingowe. To szansa dla wielu osób, by podróżować bezpiecznie i zminimalizować ryzyko zakażenia.

– Dzięki akcji "bezpieczniejszewakacje" nie tylko zainteresowane caravaningiem wzrosło jako bezpieczniejszej formy podróży, ale również jest to idealne rozwiązanie mobilnej pracy, mobilnego biura. Możemy pracować zdalnie w kamperze, przyczepie będąc w dowolnym miejscu, co umożliwia nam przebywanie w miejscu idealnym do uprawiania naszego ulubionego sportu – wyjaśnia Joanna Woźnica, Prezes Polskiej Grupy Caravaningowej.