Organizator:

ELCAMPER gościem Caravans Salon 2020

Podziel się

Para pełna energii i nowych pomysłów, Sylwia i Michał, czyli załoga ELCAMPER, podróżników, którzy realizują ideę VANLIFE w własnoręcznie zbudowanym domu na kołach. O swoich podróżach i pasji opowiedzą podczas Caravans Salon Poland 2020.

Z wulkanicznej Teneryfy do własnego domu na kołach

Idea i pomysł na podróżowanie i życie na własnych zasadach zrodziła się podczas podróży na Teneryfę, stąd nazwa bloga ELCAMPER. Sylwia i Michał Romaniuk oraz ich kotka Momo to zgrany zespół, który swoim kamperem zwiedził już spory kawałek Europy i nie ustaje w odkrywaniu.

Nasi bohaterowie, mieli dość utartych schematów i prób przystosowania się do sztywnych ram otaczającego świata, a chęć przygody, która w nich była podyktowała im nowy sposób na życie. Własnoręcznie zbudowali oryginalnego kampera i ruszyli przed siebie…

Opowiadają o tym, o swoich podróżach, motywacji i idei życia VanLife na swoim blogu oraz kanale na Youtube. Zawsze chętni do dzielenia się doświadczeniem, podzielą się nim z uczestnikami Caravans Salon Poland 2020 w naszej strefie wystąpień gości.

Zachęcamy do śledzenia ich aktualnej podróży kamperem po Ukrainie oraz innych przygód:

Youtube - https://www.youtube.com/c/elcamper

Facebook - https://www.facebook.com/elcamperpl/?modal=admin_todo_tour