KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

FIRMA XCAMP POTWIERDZA UDZIAŁ W CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Centrum Campingowe XCamp z siedzibą w Cekowie koło Kalisza po raz kolejny zaprezentuje swoją bogatą ofertę i przygotuje liczne atrakcje na targach Caravans Salon Poland. Możemy spodziewać się wielu pięknych pojazdów z pod znaku Etrusco, Hymer, Eriba Buerstner oraz Laika a także ciekawych gości zaproszonych na stoisko dealera.

XCamp – Swoboda podróżowania

Firma z Cekowa pod Kaliszem to autoryzowany dealer oraz wypożyczalnia luksusowych kamperów i przyczep kempingowych wiodących marek z grupy Hymer: Laika, Etrusco, Burstner, Eriba. XCAMP gwarantuje opiekę na każdym etapie przygody z pojazdami kempingowymi. Od profesjonalnego doradztwa w doborze pojazdu do potrzeb klienta po opiekę posprzedażową i pogwarancyjną.

Początkujący kamperowicze mogą tu liczyć na pełną opiekę, szkolenie z użytkowania pojazdu oraz kontakt z pracownikami firmy w razie jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji.

XCAMP oferuje nie tylko sprzedaż i wynajem kamperów i przyczep, ale również akcesoria i doposażenie a także serwis obejmujący naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne, montaż doposażenia czy też przeglądy np. szczelności instalacji czy przygotowujące do sezonu.

| MARKI W OFERCIE: Etrusco, Laika, Buerstner, Dethleffs

ETRUSCO -  Włoski styl i wyrafinowanie

Warto podkreślić, że XCAMP jest jak dotąd, jedynym autoryzowanym dealerem marki ETRUSCO w Polsce. Włoska marka z Toskanii należąca do grupy Erwin Hymner, to połączenie innowacji i pięknego wyrafinowanego designu, który ma przywodzić na myśl śródziemnomorski klimat. Ponadto pojazdy Etrusco cechuje dobry stosunek, jakość/cena a miło młodego wielu marki (od 2016 roku) jej pojazdy już zdobyły uznanie na zachodzie Europy.

XCamp wybór influencerów

Wypożyczalnia luksusowych kamperów, którą również jest firma XCamp zyskała uznanie wśród znanych osób z młodego pokolenia (influencerów), które pragną spędzić urlopowy czas w kamperze, lub potrzebują go do pracy np. na planie filmowym/zdjęciowym. Z oferty firmy skorzystali już między innymi: Fotomodelka i aktorka Natalia Siwiec, prezenterka telewizyjna Karolina Gilon, Youtuber Lucky Luka czy też Maciej Mars „Magic Mars” fotograf gwiazd.

Firma jest bardzo otwarta na kontakty z influencerami i propagowanie w ten sposób caravaningu, jako fajnego sposobu spędzania czasu również dla młodego pokolenia.

Centrum Campingowe XCAMP na Caravans Salon Poland

Firma gościła już na naszych targach w ubiegłym roku. Tegoroczna strefa XCamp na targach w Poznaniu będzie znacznie większe i pełna wyjątkowych pojazdów oferowanych marek. Nie zabraknie też zaproszonych gości, o których będziemy jeszcze informować.

Odwiedź wystawcę: https://xcamp.pl/