Organizator:

GORĄCA PREMIERA - HYMER VENTURE S NA CARAVANS SALON

Podziel się

To właśnie na Caravans Salon Poland w Poznaniu swoją Polską premierę będzie miał kampervan nowej generacji Hymer Venture S. Pojazd, który zrobił furorę na targach w Dusseldorfie i przez wielu jest uważany za wyznacznik tego, w która stronę będzie zmierzał caravaning w przyszłości. Tak głośna premiera czołowej marki, to kolejny dowód na rosnące znaczenie naszego rynku na caravaningowej mapie Europy.

Bilety Co, gdzie, kiedy Katalog Wystawców

VENTURE S - NOWY WYMIAR CARAVANINGU 

Nowa konstrukcja od Erwin Hymer Group miała swoją światową premierę przed tygodniem na Caravan Salon w niemieckim Düsseldorfie. Wywołała wiele emocji i komentarzy w świecie motoryzacji. Znany i ceniony producent sięgnął po rozwiązania i design znany z customowych, wykonywanych na życzenie, wyprawowych kampervanów 4x4. Teraz rynek zyska podobną konstrukcję produkowaną seryjnie, odznaczającą się jakością i innowacją charakterystyczną dla marki Hymer.

Samochód seryjny poprzedził prototyp z 2019 roku za pomocą, którego firma starała się wyczuć potrzeby i odpowiedzieć na pytanie: jak mają wyglądać kampery przyszłości.

„Dzięki Venture S na nowo wymyśliliśmy samochód kempingowy od podstaw, czerpiąc inspirację z potrzeb i pomysłów społeczności van-life”, mówi Christian Bauer, prezes Hamer GmbH, & Co. KG „W rezultacie powstała zupełnie nowa kategoria. Samochód kempingowy, który teraz wprowadzamy na rynek – kierując się znakomitymi opiniami na temat naszego pojazdu koncepcyjnego i poparty doświadczeniem naszej firmy – po zaledwie krótkiej fazie rozwoju”.

Efekt? Stylowy i bezkompromisowy pojazd, który zadowoli najbardziej wymagających podróżników, zarówno jakością wykonania, jak i liczbą zastosowanych rozwiązań. Znajdziemy tu dużą przestrzeń sypialną w otwieranym dachu Instant Loft, wygodną tylną kanapę Infinite Screen, która oferuje panoramiczne widoki 180 stopni czy też drewniany taras, z którego można np. wskoczyć bezpośrednio do jeziora. Gdy dołożymy do tego napęd 4x4 i moc jaką oferuje Mercedes Sprinter, na którym go zbudowano, zyskujemy pojazd, który może być game changerem!

POLSKA PREMIERA NA CARAVANS SALON

Hymer zdecydował, że swoją polską premierę Venture S będzie miał u nas, na targach Caravans Salon Poland 21-23 października w Poznaniu. To będzie bez wątpienia jedna z najważniejszych premier na targach, a tych, na pewno, nie zabraknie.

„Tegoroczne targi w Poznaniu zapowiadają się rekordowo pod wieloma względami. Jednym z nich mogą być premiery i nowości, których z każdym dniem przybywa. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na przesunięcie terminu targów na drugą połowę października po to, aby dać polskim dealerom czas na sprowadzenie większej ilości nowości, które są w pierwszej kolejności prezentowane na targach w Niemczech. Hymer Venture S to jedna z tych premier, na które czekamy najbardziej i cieszy nas, że producent umożliwi pokazanie tego pojazdu polskiej publiczności właśnie u nas na Caravans Salon Poland” – potwierdza Miłosz Jankowiak, Dyrektor Caravans Salon Poland.

WYZNACZYLIŚMY AMBITNY PLAN I GO REALIZUJEMY

Premiera Hymer Venture S to swego rodzaju wisienka na torcie, jakim będzie Caravans Salon w Poznaniu. Wystarczy rzucić okiem na liczby: 5 pawilonów z samym caravaningiem oraz powierzchnia imprez towarzyszących, ponad 5 boisk piłkarskich powierzchni wystawienniczej, dużo większy zlot caravaningowy towarzyszący targom, piątkowa konferencja branżowa i potwierdzona cała czołówka polskich dealerów i producentów z branży caravaningowej.

Na ten moment nasza lista wystawców zawiera całą polską czołówkę firm dealerskich i producentów, ponadto na targach zobaczymy nie tylko przedsiębiorstwa zajmujące się sprzedażą czy produkcją kamperów i przyczep, ale szereg firm zajmujących się np. zabudowami, systemami modułowymi, technologiami dla caravaningu czy szeroko pojętymi akcesoriami od namiotów i markiz aż po rowery, skutery czy deski SUP. To sprawia, że Caravans Salon staje się imprezą kompleksową, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

Ważnym elementem naszej imprezy będą też Strefy Specjalne – Vanlife, gdzie zobaczymy kilkunastu znanych szerszej publiczności vanlife’rów takich jak Busem Przez Świat, PodrożoVanie czy Foxes in Eden oraz Strefa Retro, gdzie znajdziemy wystawę około 30 zabytkowych i kultowych pojazdów kempingowych, które tworzą historię caravaningu.