KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Gotowe trasy kamperowe od CampRest

Podziel się

Kasia i Piotrek z CampRest.com, wprowadzili do swojej oferty innowacyjny produkt w postaci gotowych, zaplanowanych tras camperowych! Dzięki nim zaplanujesz swoje wakacje na campingu lub w camperze. Pomysł narodził się rok temu a od tamtego czasu zespół opracował już 5 e-booków z trasami i jeden poradnik „Twoja pierwsza podróż camperem – praktyczny poradnik”.

Co to są trasy camperowe?

Trasy camperowe, czy jak lubimy je nazywać Trasy CampRestowe, to nasza gotowa propozycja na wakacje w camperze – zaplanowana krok po kroku. W każdym e-booku znajduje się 5 szczegółowo rozpisanych tras, a w każdej z nich znajdziesz  konkretne propozycje noclegów, podstawowe informacje o długości całej trasy, o długości poszczególnych odcinków, dostaniesz link do mapy Google z zaplanowaną trasą i linki do profili campingów w naszej wyszukiwarce.

W e-booku znajdziesz informacje czy campingi są przyjazne zwierzętom, dajemy znać co ciekawego znajduje się w okolicy campingu, gdzie można zjeść coś dobrego i co na campingu mogą robić dzieci i dorośli. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda tak przykładowa trasa zapisz się do newslettera, a my wyślemy Ci e-booka z jedną trasą, która zaczyna się w Polsce, a kończy w Legolandzie.

 

Skąd wziął się pomysł tworzenia tras?

Wszystko zaczęło się od tego, że trasy układaliśmy indywidualnie – zarówno dla osób, które pierwszy raz wyjeżdżały camperem jak i dla tych, którzy już wiele razy wyjeżdżali, ale brakowało im inspiracji, dla naszych czytelników i przyjaciół. Często słyszeliśmy, że nie mieli czasu na wyszukiwanie miejsc, w których można się zatrzymać, nie wiedzieli jak podzielić odcinki drogi, co zobaczyć po drodze itd... To często zniechęcało ich w ogóle do wynajmowania campera! No tak dłużej być nie mogło ;)

Przez jakie kraje prowadzą trasy?

Obecnie mamy dwa e-booki z trasami po Polsce i w tym roku to były najchętniej wybierane pozycje przez naszych czytelników. 3 kolejne e-booki to głównie trasy po Włoszech, w które wplecione zostały trasy po Austrii i Chorwacji.

Czy będą kolejne e-booki?

Kończymy właśnie tworzyć trasy po włoskich wyspach. Myślę, że to będzie ciekawa pozycja dla wszystkich, którzy wyjazd camperowy zaplanowali na jesień. Ten e-book będzie wyjątkowy, bo jest tworzony z dwoma mieszkankami włoskich wysp. W tym tygodniu uruchomiliśmy również sklep z naszymi e-bookami w języku niemieckim, a jesienią wydamy e-booka z trasami zimowymi.

Dla kogo są gotowe trasy kamperowe?

Gotowe trasy camperowe są dla Ciebie jeżeli:

  • Pierwszy raz wypożyczasz kampera
  • Może zwlekasz z wynajmem bo nie wiesz gdzie pojechać.
  • Przerasta Cię ilość miejsc, w których można się zatrzymać.
  • Jeździsz już kamperem, ale szukasz inspiracji.
  • Nie masz czasu albo nie lubisz planować podróży.
  • Lubisz mieć gotowe rozwiązania.
  • Chcesz poznać fajne miejsca do zatrzymania się kamperem
  • Lubisz wiedzieć ,co ciekawego można robić w okolicy noclegu.

Gdzie można kupić Trasy CampRestowe?

Można je kupić na naszej nowej stronie www.GdzieKamperem.pl. W sklepie znajdziecie też poradnik: „Twoja pierwsza podróż camperem”, który jest dedykowany wyłącznie dla osób rozpoczynających przygodę z caravaningiem. Ten poradnik z pewnością pomoże Ci już na etapie szukania campera na wakacje, podpowiem gdzie najlepiej go wynająć i na co zwrócić uwagę podczas podpisywania umowy. Znajdziesz tam też gotowe checklisty co spakować do kampera i nauczysz się planować swoje własne trasy!