KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

GRUPA ELCAMP NA CARAVANS SALON POLAND 2022

Podziel się

Jeden z czołowych polskich dealerów caravaningowych z siedzibą w Krakowie – Grupa Elcamp, po raz kolejny zaprezentuje swoje możliwości i asortyment na targach w Poznaniu. Większe stoisko, dużo pojazdów, akcesoriów i innych usług oraz rynkowe nowości, będą czekać na zwiedzających w strefie Elcamp’u w Pawilonie 5 Międzynarodwych Targów Poznańskich.

O wystawcy

Firma Elcamp RV istnieje od 2009 roku i świadczy kompleksowe usługi caravaningowe, zaczynając od dystrybucji kamperów i przyczep renomowanych marek takich jak Adria, Hymer czy Hobby, serwisu i napraw powypadkowych pojazdów turystycznych po sprzedaż akcesoriów kempingowych i usługi detailingowe i montażowe (np. zawieszenie czy termika i oświetlenie). Zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci z dużym doświadczeniem w branży caravaningowej i motoryzacyjnej.

W ofercie firmy znajdziemy zarówno nowe kampery i przyczepy marek Adria, Hymer, Sunliving, Hymer, Eriba czy Buerstner, jak również pojazdy używane. Nowością w ofercie jest również powadzenie odkupu kamperów i przyczep w przejrzysty i szybki sposób.

Ekipę Elcampu można spotkać również na licznych zlotach i imprezach targowych, na których z jednej strony promują i sprzedają oferowane przez siebie pojazdy i akcesoria, z drugiej biorą aktywny udział w budowaniu społeczności caravaningowej w Polsce, stając się jej aktywną częścią. Niedawno zainaugurowali też własną imprezę zlotową: Zlot Elcamperos.

MARKI W OFERCIE: Adria, Sun Living, Globe-Traveller, Hymer, Eriba, Burstner oraz Westfalia

Elcamp na targach Caravans Salon

Pojazdy od Elcampu są obecne na targach w Poznaniu od pierwszej edycji w 2018 roku. Za każdym razem stoisko firmy z Krakowa było coraz większe i pojawiało się na nim coraz więcej premier i nowości. W 2020 roku hitem była zaprezentowana przez nich przyczepa nowej generacji Adria Astela, również w ubiegłym roku nie zabrakło premier w strefie Elcamp połączonej z Warszawskim Centrum Caravaningowym – były premiery od Adrii, Globe Travellera czy Buerstnera.

Tegoroczne stoisko zapowiada się jeszcze bardziej imponująco i może przekroczyć nawet 1000 m2.

Odwiedź wystawcę: TUTAJ