Organizator:

Grupa Elcamp na Caravans Salon Poland

Podziel się

Grupa Elcamp, czyli producent polskich kamperów Globe Traveler i dystrybutor marek takich jak Adria, Hymer, SunLiving czy Westfalia, został kolejnym wystawcą na Caravans Salon Poland 2020 w Poznaniu

Prestiżowy wystawca na targach w Poznaniu

Grupa Elcamp z Krakowa to przede wszystkim producent znakomicie ocenianych kamperów i campervanów marki Globe-Traveller, które są od kilku lat wizytówką Polski na światowym rynku pojazdów turystycznych. Modele takie jak Voyager czy Pathfinder, budziły ogromne zainteresowanie podczas każdych targów i wydarzeń, na których były prezentowane. Nie inaczej będzie w tym roku podczas Caravans Salon Poland 2020. 

Elcamp to również czołowy dystrybutor przyczep marki Adria oraz kamperów Hymer czy Westfalia. Również produkty tych marek będą do zobaczenia czy nawet zakupienia, podczas targów w Poznaniu. 

Wystawca z pewnością przygotuje przekrój swojej oferty, która oprócz kamperów i przyczep ma do zaoferowania, również szeroki wachlarz części zamiennych, akcesoriów, zawieszenia penumatycznego czy też rozwiązań dla termiki i oświetlenia.