KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

HOBBY CARAVAN NA TARGACH CARAVANS SALON POLAND!

Podziel się

Na targach w Poznaniu pojawi się niemiecki producent przyczep i samochodów kempingowych oraz furgonów Hobby Caravan. W bogatej ofercie właściciela największej fabryki przyczep i kamperów na świecie znaleźć można pojazdy, w których wykorzystywane są najnowsze technologie. Pojazdy Hobby charakteryzują się też stylistyką skandynawską i innowacyjnością. Producent na dużym stoisku zaprezentuje pełen przekrój oferty.

MARKA HOBBY NA TARGACH CARAVANS SALON POLAND 2022

Po sześciu latach przerwy Hobby powraca z prezentacją swojej oferty na Targi Caravans Salon do Poznania. W bieżącym roku zaprezentuje szeroką gamę kilkunastu pojazdów, zarówno przyczep jak i samochodów kempingowych.

Beachy czyli lekka propozycja na letnie wypady

Oprócz klasycznych przyczep Hobby zwiedzający zobaczą również również, wprowadzoną do sprzedaży w ubiegłym sezonie przyczepę BEACHY, i jej największy model 450, który jest reprezentantem Hobby w kategorii  przyczep lekkich. Przyczepa BEACHY jest wyjątkowa pod wieloma względami ale to co jest jej najistotniejszą cechą to jej naturalny, skandynawski charakter i niepowtarzalny plażowy klimat we wnętrzu. BEACHY to również uosobienie aktywnego wypoczynku na łonie natury i oszczędnego stylu wyposażenia. Przyczepa pokazywana na Targach to przyczepa o DMC wynoszącym tylko 1.000 kg ale pozwalająca zamieszkać nawet czterem osobom dorosłym lub rodzinie z dwójką czy trójką dzieci.

 Mocna oferta klasycznych modeli Hobby

Wśród klasycznych przyczep Hobby wystawca zaprezentuje reprezentantów wszystkich sześciu oferowanych serii: serię ONTOUR zaprezentować będzie model 470 KMF, serię DE LUXE –  400 SFe, 495 WFB, 515 UHL, serię EXCELLENT – 540 WFU, serie EXCELLENT EDITION – 495 UL, 650 KMFe, serię PRESTIGE – 560 WFU, 560 WLU, 720  UKFe, 720 WQC i serię MAXIA - dwoma modelami:  495 UL i 660 WQM.

W tym roku po raz pierwszy zaprezentujemy nowe modele w seriach EXCELLENT EDITION i MAXIA. Zostały one wprowadzone do sprzedaży w sezonie 2021. Będą one stanowić niekwestionowaną atrakcję tegorocznych Targów. Obie serie zostały przygotowane w oparciu o nowoczesny, minimalistyczny design, w duchu skandynawskiego „hygge”. 

Oprócz popularnych bestsellerów:  ONTOUR i  DE LUXE, modele EXCELLENT i PRESTIGE wyposażono w nowoczesne elementy wystroju wnętrz, w tym nowe wykończenia mebli i nowe tapicerki. Serie EXCELLENT EDITION i MAXIA zostały wzbogacone o nowe układy wnętrz. Użyte w nich nowoczesne tkaniny Vivalife, wykonane zostały z włókien upcyklingowych i w pełni nadają się do dalszego recyklingu.

Od bieżącego sezonu wszystkie przyczepy kempingowe Hobby są wyposażone w niezwykle funkcjonalne połączenie płyty grzejnej ze zlewozmywakiem, pokryte panelami z czarnego szkła, które ochronią przed kurzem i zapewniają dodatkową powierzchnię roboczą.

Ponadto przyczepy z większości serii wyposażone są w dwuzawiasową 133 l lodówkę absorpcyjną z 12 litrowym zamrażalnikiem. Z kolei model Maxia 660 WQM wyposażony jest w jeszcze większą lodówkę sprężarkową o pojemności 157 l z 18 litrowym zamrażalnikiem.

Nie tylko przyczepy

Samochody kempingowe Hobby reprezentują na Targach: Vantana K65 ET ONTOUR EDITION, Optima T65 HKM ONTOUR oraz Optima V65 GE ONTOUR EDITION.

To co najważniejsze w ofercie Hobby to seryjne wyposażenie wszystkich pojazdów tzw. HobbyKomplett. Z pewnością każdy z łatwością dostrzeże ich zalety po wejściu do środka i szczegółowym zapoznaniu się z prezentowaną ofertą.

Stoisko Hobby znajduje się w Pawilonie 5 targów