KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

HYMER POZNAŃ POTWIERDZA OBECNOŚĆ NA CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Hymer Poznań autoryzowany dealer pojazdów Hymer jednej z najbardziej znanych marek premium na świecie zaprezentuje swoją ofertę i nowości podczas Caravans Salon Poland 2022. Dzięki temu zwiedzający targi w Poznaniu, będą mogli sprawdzić na własnej skórze jak wielką jakość swoich rozwiązań proponuje niemiecki producent.

HYMER POZNAŃ

Firma z Poznania specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie kamperów i kamper-vanów marki Hymer oraz Sunlight a także wyjątkowych samochodów Toyota Crosscamp. Salon zajmuje się również sprzedaża wyjątkowych, kultowych już przyczep marki Eriba. W ofercie znajdziemy też usługi doposażania kamperów. Hymer Poznań to również profesjonalne doradztwo w zakupie na każdym jego etapie. Od wyboru modelu, przez skonfigurowanie wyposażenia, po finansowanie.

| MARKI W OFERCIE: Hymer, Sunlight, Eriba, Toyota i akcesoria Freiko, Waeco, Dometic, Webasto, Fiamma, Truma

 

 

PROFESJONALNE DORADZTWO I BOGATA OFERTA

Kamper to inwestycja na lata, dlatego firma doradza swoim klientom na każdym etapie – od postanowienia o zakupie, przez wybór konfiguracji, aż po sposób przeprowadzenia transakcji. Konfigurowanie i sprzedaż camperów to nie tylko ich fach – to przede wszystkim pasja, którą dzielą się z klientami. Kampery i przyczepy oferowane przez Hymer Poznań to luksusowe mobilne domy dostosowane do potrzeb każdego podróżnika.

Oferowane przez firmę modele zdobywają wysokie noty we wszelkiego typu rankingach, potwierdzając co roku klasę z jaką kojarzony jest Hymer. Ergonomiczne wyposażenie to nie tylko fotele pasażerskie, ale także meble użytkowe, takie jak łóżka, kuchnie i toalety. Wszystkie elementy stworzono z najwyższej jakości trwałych materiałów, dzięki którym podróżowanie staje się niezapomnianą przygodą. HYMER Poznań kampery – sprzedaż, serwis i pasja.

NOWOŚCI I BESTSELLERY PODCZAC CARAVANS SALON POLAND

Na targach w Poznaniu firma Hymer Poznań zaprezentuje wszystko co ma najlepszego w aktualnej ofercie. Znajdziemy tu nowości i bestsellery a także gorące premiery, o których więcej napiszemy wkrótce. 

Odwiedź wystawcę: https://hymerpoznan.pl/