Organizator:

II PULA PARCEL NA ZLOT PRZYSTANEK_TARGI W SPRZEDAŻY OD 20 WRZEŚNIA

Podziel się

Wyczekiwana dodatkowa pula parcel na zlot caravaningowy Przystanek_targi, przy Caravans Salon Poland w Poznaniu, trafi do sprzedaży we wtorek 20 września o godzinie 12:00. Do dyspozycji będzie w sumie 30 miejsc na kampera lub przyczepę.

Zlot Przystanek_targi Bilety Katalog Wystawców

II PULA START 20 WRZEŚNIA OD 12:00 

Dodatkowa pula 30 parcel na zlot Przystanek_targi przy Caravans Salon Poland trafi do sprzedaży 20 września o godzinie 12:00. 

Odpowiadając na liczne zapytania i ogromne zainteresowanie naszym zlotem, udało nam się zorganizowac dodatkowe 30 miejsc dla pasjonatów caravaningu, którzy chcą odwiedzić targi Caravans Salon z własnym domem na kółkach i pomieszkać u nas przez te 3 dni imprezy. 

Do dyspozycji będzie pula 30 miejsc: 

  • 24 małe parcele - 3x9 m - w cenie 250 zł (2 osoby załogi) 
  • 6 dużych parcel - 4x10 m - w cenie 270 zł (2 osoby załogi) 

Nowa pula jest zlokalizowana na parkingu P5 na Międzynarodowych Targach Poznańskich przy Pawilonach 6 (Tour Salon i Yacht Salon) oraz 5A i 5 (Caravans Salon). 

Wjazd na te parcele będzie możliwy od piątku od 8:00 Bramą nr 4 od ulicy Heliodora Święcickiego

II Pula jest ostatnią jaka będzie przeznaczona do sprzedaży. Niestety ze względu na równoczesną organizację aż 5 wydarzeń w weekend 21-23 października, nie możemy przeznaczyć więcej miejsca na zlot. 

Osobom, którym nie uda się wykupić parceli polecamy Kamper Park Malta: https://posir.poznan.pl/obiekty/malta/hotel-camping-malta - z którego można dojechać na targi komunikacją miejską. 

>>>>WIĘCEJ O ZLOCIE PRZYSTANEK_TARGI<<<<