KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

JUBILEUSZOWA EDYCJA TARGÓW CARAVANS SALON POLAND – UDANE ŚWIĘTO CARAVANINGU W POZNANIU!

Podziel się

Miniony weekend 21-23 października zamienił Międzynarodowe Targi Poznańskie w stolicę kamperów, przyczep i podróżowania. A to za sprawą V edycji targów caravaningowych Caravans Salon Poland. Tysiące zwiedzających, zobaczyły ekspozycję na 5 pawilonach wystawienniczych i poznały bogactwo caravaningu.

PREMIERY I IMPONUJĄCA EKSPOZYCJA

Przez 3 dni zwiedzający targów Caravans Salon mogli podziwiać ponad 400 pojazdów na powierzchni, która zajęłaby ponad 5 boisk piłkarskich. A było, co oglądać. Mnogość kategorii i rozwiązań prezentowanych na targach sprawiła, że praktycznie każdy zwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie, nie ważne czy szukał nowego kampera czy przyczepy, czy też namiotu, przedsionka czy jakiejś technologii, którą pragnie zaadaptować we własnoręcznie wybudowanym samochodzie.

To na targach w Poznaniu odbyła się polska premiera pojazdu Hymer Venture S. Swoje premiery miały też pojazdy marek takich jak Adria, Niessman Bischoff, Knaus, Weinsberg czy Frankia a także polskie produkcje: Affinity, Wavecamper, Niewiadów czy Maroni. W sumie nowości i premier uzbierało się kilkadziesiąt a niemal każdy z setki wystawców miał na targach w Poznaniu coś nowego i ciekawego do zaprezentowania.

SPOTKANIE I INTEGRACJA BRANŻY

Ważnym punktem programu była piątkowa konferencja Polish Camper&Caravans Conference poświęcona polskiej branży caravaningowej. Dyskutowano nad przyszłością tego rynku w Polsce oraz nad stanem tej branży po pandemii. Kilka godzin dyskusji minął bardzo szybko, ale rozmowy trwały także po zakończeniu konferencji w trakcie oficjalnych i nieoficjalnych spotkaniach, które są ważnym elementem targów i służą integracji branży caravaningowej.

VANLIFERZY, RETRO I SCENA

Dużym zainteresowaniem, jak co roku, cieszyła się strefa z vanliferami w Pawilonie 4, którzy licznie przybyli do Poznania w liczbie 16 załóg. Z najbardziej znanych na targach Caravans Salon pojawili się Busem przez Świat, PodróżoVanie czy Foxes in Eden. Wspomniane gwiazdy vanlifu dzieliły się swoimi doświadczeniami także na Scenie Głównej wydarzenia a na ich prelekcje brakowało miejsc na widowni przygotowanej przy scenie.

Pawilon 4 przeniósł również zwiedzających w przeszłość, w świat starszych samochodów. To właśnie tutaj, w strefie retro przygotowanej przez Camper Majstry, można było spotkać legendarne konstrukcje sprzed lat i poczuć trochę biwakowego klimatu.

ZLOT PRZYSTANEK_TARGI

Podczas targów odbył się także zlot Przystanek_Targi, gdzie bawiło się ponad 220 załóg kamperów i przyczep. Strefa ta była również z wielkim zainteresowaniem odwiedzana przez zwiedzających ekspozycję. Punktem kulminacyjnym zlotu była tradycyjna biesiada a zlotowicze jak co roku tworzyli klimat całego targowego weekendu.

YACHT SALON I TOUR SALON

Caravans Salon to nie jedyna impreza odbywająca się w tych dniach. Swoje wydarzenia mieli także miłośnicy turystyki i podróżowania na targach Tour Salon oraz Festiwalu Śladami Marzeń, a wszyscy pasjonaci żeglowania i sportów wodnych podziwiali łodzie i jachty na Yacht Salon.