Organizator:

Kamperem Po Świecie gościem Caravans Salon 2020

Podziel się

Marzą o objechaniu świata starym kamperem, ale najpierw postanowili objechać nim całą Polskę. Tomek i Paulina, czyli autorzy bloga Kamperem Po Świecie, odwiedzą nam na Caravans Salon i opowiedzą o tym, jak zacząć podróżować starym kamperem.

Najpierw Polska, potem Świat

Pomysł na takie podróże zrodził się w głowie Tomka już jakiś czas temu i zdarzały mu się studenckie wyjazdy w kamperowym stylu. Później poznał Paulinę i zaraził ją pasją do takiego podróżowania. Razem zaczęli modyfikować ich Osiołka, bo tak nazwali swojego kampera i kiedy tylko mogą to zwiedzają nim Polskę a marzą im się dalsze kierunki. Zawsze starają się poznać dokładnie każde miejsce i dzielą się wrażeniami na swoim blogu i vlogu Kamperem po świecie.

Wierny towarzysz – „Osiołek” Ford Transit z 1992 roku

Swoją pasję do podróżowania i opowiadania o tym, realizują przy pomocy swojego kampera, którego nazwali „Osiołkiem”. To zaadaptowany Ford Transit z 1992 roku. Samo przygotowanie kampera było dla nich pierwszą caravaningową przygodą i również o tym będą opowiadać podczas swojego wystąpienia na Caravans Salon Poland.

Więcej o naszych gościach na ich blogu: https://www.kamperemposwiecie.pl/kamper/