KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Kamperem Przez Życie gościem targów Caravans Salon Poland

Podziel się

Para niezwykłych nomadów, którzy wcielają w życie ideę Vanlife i od kilku lat mieszkają w swoim kamperze. Łukasz i Ewelina z bloga kamperem Przez Życie, opowiedzą o swoich podróżach i codzienności Vanlife, podczas targów Caravans Salon Poland w Poznaniu.

Vanlife, czyli życie w kamperze

Ewelina i Łukasz to para młodych ludzi, pełnych pasji i otwartych na doświadczenia nietypowego sposobu na życie, czyli vanlife, mieszkanie w kamperze. Od marca 2016 z nielicznymi przerwami mieszkają w swoim kamperze i wciąż odkrywają wszystkie aspekty takiego stylu życia. Swoimi przeżyciami, przemyśleniami i podróżami dzielą się na blogu Kamperem Przez Życie.

Po przyzwyczajeniu się do życia w kamperze zaczęli nim podróżować, po Polsce, Słowacji, Czechach, Niemczech, Holandii i Belgii.

Ich sposób na życie, to cieszenie się nim, brak udziału w przysłowiowym „wyścigu szczurów” i życie w zgodzie z naturą, nasi goście są wegetarianami i starają się angażować w ochronę zwierząt i przyrody. Jedocześnie podkreślają, że cenią sobie komfort i wygodę, które są ważne w podróży, dlatego swojego vana przygotowali tak, aby czuć się w nim dobrze i bezpiecznie przez cały rok i w każdym miejscu. Podkreślają też, że lubią przebywać na dachu swojego kampera, obserwować gwiazdy i chłonąć atmosferę.

Więcej informacji o naszych gościach: http://kamperemprzezzycie.pl/

Nie zwlekaj i już dziś kup bilet na targi Caravans Salon Poland