KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Kapsuły mobilne Azar4 na Caravans Salon Poland

Podziel się

Podczas targów Caravans Salon będzie można znów zobaczyć kapsuły mobilne Azar4, polski produkt z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Kapsuły to świetne rozwiązanie dla osób posiadających samochód terenowy typu pickup, które pozwala przemienić go w małego kampera.

Innowacja na rynku… z Polski

Kapsuła mobilna AZAR4 na pickupa to innowacyjny, polski produkt tworzony z myślą o podróżowaniu bez ograniczeń. Kapsuła stworzona jest z najlżejszych, a jednocześnie najlepiej jakościowo dobranych materiałów, co zapewnia podróżowanie w ciężko dostępnych terenach.

Kapsuła wykonana jest na bazie kompozytów włókien szklanych i sklejki szkutniczej, co nadaje kapsule niezwykłej wytrzymałości i lekkości. Zaprojektowany model ampera na pickupa doskonale sprawdzi się na wszystkich najpopularniejszych modelach pickupów. Nowoczesny, dynamiczny i opływowy kształt AZAR4 mocno wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Wygoda i wszystko, czego potrzeba na wyprawę dla 4 osób

Dla większego komfortu podróżowania, wnętrze zabudowy na pickup AZAR4 zostało wyposażone w urządzenia i meble potrzebne do spędzenia czasu wśród natury. W środku przewidziano miejsce do wypoczynku dla czterech osób. Wyposażony został w sypialnie, część kuchenną, łazienkę oraz szafki i schowki. Zamienna konfiguracja wnętrz pozwala na dostosowanie do potrzeb pracy zdalnej, również, jako biuro mobilne, laboratorium itp.

Montaż kapsuły na skrzynie ładunkową pickupa jest niesamowicie prosty i szybki. Wystarczy zaledwie 10 min, aby Twój pojazd zamienił się w komfortową kapsułę mieszkalną. Jeśli nie potrzebujesz campera – możesz w prosty sposób go zdemontować.