Organizator:

Kasia i Łukasz z Podróżovanie spotkali się z fanami na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Podziel się

Podróżovanie, czyli jeden z najpopularniejszych kanałów na Youtube oraz innych mediach społecznościowych związanych z nurtem Vanlife, jest właśnie w trakcie cyklu spotkań ze swoimi fanami w różnych miastach Polski. Nie mogło ich zabraknąć również w Poznaniu, gdzie spotkali się z publicznością u nas, na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Kasia i Łukasz opowiedzieli o swojej historii blisko 150 osobowej publiczności. Kolejne poznańskie spotkanie z ambasadorami vanlife’u oraz naszych targów Caravans Salon Poland – w październiku, na targach.

O targach Bilety Strefa Hand Made/Vanlife

Podróżovanie w trasie

Kasia i Łukasz z kanału Podróżovanie to jedni z najbardziej rozpoznawalnych vanliferów w naszym kraju. Ich kanał na YT śledzi już niemal 130 tysięcy widzów, nie mniej popularne są ich strony na Facebooku czy Instagramie. Można śmiało powiedzieć, że są ambasadorami ruchu vanlife w Polsce. W swojej twórczości nie tylko relacjonują swoje podróże po całej Europie inspirując innych, ale również udzielają porad na temat budowy własnego kampera oraz praktycznych aspektów codzienności życia w vanie.

Po 4 latach życia w kamperze i odwiedzeniu niemal wszystkich państw Europy, postanowili podzielić się doświadczeniem i dobrą energią bezpośrednio, spotykając się z fanami w różnych punktach Polski.

Spotkanie na Międzynardowych Targach Poznańskich

Jednym z pierwszych miejsc, do którego zawitali jest Poznań. Spotkanie pod naszym patronatem odbyło się oczywiście u nas, na Międzynarodowych Targach Poznańskich i zgromadziło pokaźną publiczność (niemal 150 osób).

Najpierw nasi bohaterowie opowiedzieli o swojej 4-letniej podróży, o jej etapach i tym, czego ich ona nauczyła. Nie zabrakło historii o pięknych miejscach i ciekawych ludziach, których spotkali na swojej drodze oraz o tym jak się do tych podróży przygotowywali.

Po prezentacji i pytaniach od publiczności Kasia i Łukasz podpisywali swoje książki (wydali już dwie) oraz robili zdjęcia z fanami. Na koniec uczestnicy spotkania mogli zwiedzić ich kampervana i porozmawiać z naszymi bohaterami w luźnej i wesołej atmosferze.

Ambasadorzy vanlife’u i… Caravans Salon

Spotkanie w Poznaniu było też dobrą okazją, aby potwierdzić, że również w tym roku na targach Caravans Salon spotkamy Kasię i Łukasza w Strefie Vanlife oraz na Scenie. Ponadto Podróżovanie zostało Ambasadorem naszych targów, co szczególnie nas cieszy. Można, więc być pewnym, że tegoroczna Strefa Vanlife będzie miejscem, które po prostu trzeba odwiedzić będąc na targach.