Organizator:

KONKURS NA DZIKĄ KARTĘ OD VANS FROM POLAND ROZSTRZYGNIĘTY

Podziel się

Vans From Poland - Patron Medialny strefy vanlife tegorocznych targów Caravans Salon, rozegrał instagramowy konkurs w którym do zdobycia była Dzika Karta dająca możliwość uczestnictwa w Targach w roli wystawcy jednej ekipie.

Strefa Hand Made/Vanlife Mapa targów / Plan wydarzeń Bilety

DOBRA ZABAWA I ZACIĘTA RYWALIZACJA - VANLIFERZY ZAWALCZYLI O MIEJSCE NA TARGACH


Vans From Poland - Patron Medialny naszej Strefy Vanlife tegorocznych targów Caravans Salon, zorganizował instagramowy konkurs w którym do zdobycia była Dzika Karta dająca możliwość uczestnictwa w Targach w roli wystawcy w Pawilonie 4 zwycięskiej ekipie.


Do konkursu zgłosiło się niemal 20 ekip z całej Polski chcących zwieńczyć swoją pracę nad przebudową busa na campervana i zaprezentować go szerokiej publiczności.Zmagania trwały ponad tydzień i rozegrane zostały, w popularnej ze sportu, formule pucharowej. Niemal codziennie uczestnicy zbierali na siebie głosy pozwalające dostać im się do kolejnej fazy rozgrywek grupowych.

Skład ostatniej pary był dla wielu zaskoczeniem, ale pokazał jak zaangażowani i zdeterminowani w konkursie byli uczestnicy. Łącznie podczas 24h trwania wielkiego finału oddano ponad 3500 głosów. To absolutny rekord, jeśli chodzi o frekwencję i zebrane zasięgi.

VAN PAWEŁ Z DZIKĄ KARTĄ NA CSP 2022

Zwycięską parą została Maja i Michał, czyli załoga Vana Pawła- gratulujemy! Sami o sobie piszą tak:


„Kilka odwołanych lotów z powodu pandemii sprawiło, że choć głowa była w chmurach to nogi musiały pozostać na ziemi. W takich warunkach zrodził się pomysł podróżowania własnoręcznie zbudowanym campervanem. 2021 rok spędziliśmy na zamianie blaszanego Fiata Ducato w dom na kółkach. Silna potrzeba zmian w życiu zwyciężyła z przeciwnościami losu i od kilku miesięcy przemierzamy europejskie drogi doświadczającwszystkich uroków vanlife’u.”

Ich instagramowy profil można zobaczyć TUTAJ

Profil organizatora konkursu: VANS FROM POLAND


Zwycięski Van Paweł, tak jak inne pojazdy zaproszonych vanliferów, otwarty będzie dla odwiedzających targi w Pawilonie 4 MTP. Serdecznie zapraszamy!!