KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Makita na Caravans Salon Poland

Podziel się

Makita, czyli światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych, zaprezentuje szereg rozwiązań idealnych do kampera, przyczepy czy na kempingu. Na stoisku Makita znajdziemy zobaczymy urządzenia takie jak: odkurzacze akumulatorowe, chłodziarko-ogrzewacze, minikompresory czy też ekspres do kawy z akumulatorem, niezbędny na kempingu.

Moc rozwiązań skrojonych dla caravaningu od Makita

Na stoisku marki Makita podczas Caravans Salon Poland w Poznaniu, zobaczymy szereg urządzeń i rozwiązań, które sprawią, że korzystanie z kampera, przyczepy czy tez przebywanie na kempingu stanie się wygodniejsze i bardziej komfortowe. 

Jakie urządzenia zaprezentuje Makita?

DCW180

Pojemna i wszechstronna chłodziarka z opcją grzania. Możliwość zasilania akumulatorowego, sieciowego lub prądem z gniazda zapalniczki samochodowej. Chłodzenie napojów lub ogrzewanie przekąsek to zadanie dla niej. DCW180 posiada wbudowany port USB typu C, umożliwiający ładowanie urządzeń mobilnych, a także zintegrowany otwieracz do butelek.

DCW180Z - SIECIOWY/AKUMULATOROWY CHŁODZIARKO-OGRZEWACZ 18V (makita.pl)

DCM501

Kompaktowy, akumulatorowy przelewowy ekspres do kawy zapewni dostęp do ulubionej kawy, nawet na wakacjach. Dzięki specjalnej funkcji, ekspres zostaje automatycznie wyłączony, gdy zbiornik na wodę jest pusty. Filiżanka dołączona do urządzenia została zaprojektowana tak, aby zminimalizować ryzyko oparzenia oraz możliwość dostania się do kubka pyłków z otoczenia.

DCM501Z - AKUM. EKSPRES DO KAWY 10,8 V / 14,4 V / 18 V (makita.pl)

DMR115

Nowy design - konstrukcja o zwiększonej wytrzymałości z anteną wbudowaną w uchwycie

Akumulatorowy odbiornik radiowy Makita posiada wysokiej jakości dźwięk uzyskany dzięki dwóm głośnikom wysokotonowym oraz głośnikowi niskotonowemu. Wbudowany Bluetooth pozwoli na wygodne połączenie z Twoim urządzeniem mobilnym, a po podłączeniu innego źródła dźwięku, odbiornik radiowy Makita może być używany jako głośnik stereo. Nawet mżawka nie jest w stanie przeszkodzić w działaniu temu radioodbiornikowi. Wbudowany port USB umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych.

DMR115 - AKUM. ODBIORNIK RADIOWY (makita.pl)

DVC750

Ten kompaktowy, wyposażony w filtr HEPA odkurzacz akumulatorowy jest idealny do odkurzania zarówno na sucho jak i na mokro. Doskonale sprawdza się na lądzie i na morzu. DVC750 działa niezawodnie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, w camperze, na jachcie i w samolocie. Wszechstronność urządzenia pozwala na przezbrojenie odkurzacza w dmuchawę.

DVC750LZX1 - AKUM. ODKURZACZ 18 V (makita.pl)

DCL184

Mały i lekki odkurzacz DCL184 zasilany jest akumulatorem 18 V. Dzięki 3 stopniowej, elektronicznej regulacji mocy zasysania, kurz, błoto, a nawet sierść pupila nie stanową dla niego wyzwania. W razie konieczności DCL184 może zostać przezbrojony w dmuchawę. Idealny na co dzień, świetny na wakacje.

DCL184RF - AKUM. ODKURZACZ SAMOCHODOWY 18 V (makita.pl)

DMR202

Akumulatorowy głośnik bezprzewodowy DMR202 zapewni rozrywkę, gdziekolwiek wypoczywasz. Port USB zlokalizowany w tylnej części urządzenia umożliwia odtwarzanie muzyki z różnych nośników danych. Gwarantujemy do 26 godzin muzyki na jednym akumulatorze. Dodatkowo, za sprawą wyjścia USB, zlokalizowanego z boku urządzenia, możesz ładować urządzenia mobilne przy pomocy głośnika DMR202. Obsługiwane formaty muzyki: MP3, WMA, AAC

DMR202 - GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY (makita.pl)

DML806

Bardzo lekka i praktyczna latarka akumulatorowa DML806, jest idealnym wyborem na biwak.

Poręczny hak obracany o 360° pozwala na wygodne zamocowanie latarki w domku kampingowym lub namiocie.

Dzięki 3-stopniowej regulacja natężenia światła, możliwe jest zarówno wygodne czytanie, jak
i odpoczynek przy latarce akumulatorowej DML806.

DML806 - LATARKA AKUMULATOROWA 14,4 V / 18 V (makita.pl)

DFJ211

Wodoodporna kurtka wentylowana z kapturem, jest idealnym wyborem bez względu na to, czy wybierasz się na biwak, czy też na jacht. Jasna kolorystyka gwarantuje wygodę nawet w słoneczny dzień. Dzięki 4 stopniom ustawienia mocy nawiewu, masz pełen komfort termiczny. Kurtkę DFJ211 można prać w pralce (program delikatny), a wśród pojemnych kieszeni, przewidziano miejsce dla akumulatora.

DFJ211Z - AKUM. KURTKA WENTYLOWANA CXT/LXT (makita.pl)

DMP180

Akumulatorowy minikompresor zasilany akumulatorem 18 V przeznaczony jest do pompowania opon samochodowych, rowerowych oraz piłek. Doskonale poradzi sobie także z pompowaniem materacy, pontonów i kół do pływania itp. Dzięki funkcjonalnej obudowie urządzenia, w której można przechowywać różne rodzaje końcówek do pompowania, nigdy już nie będziesz się martwił
o zagubiony element. Nawet, jeśli zaskoczy Cię zmrok, wbudowana dioda LED umożliwi działanie zawsze i wszędzie.

DMP180Z - AKUM. MINIKOMPRESOR 18 V (makita.pl)

DCF203

Idealny w domu i w podróży, wentylator akumulatorowy z możliwością użytkowania z zasilaczem sieciowym 230 V. W zależności od zastosowanego akumulatora, czas nieprzerwanej, bezprzewodowej pracy wynosi aż do 19 godzin! Dzięki wyłącznikowi czasowemu z 3 opcjami ustawienia: 1, 2 lub 4 godziny, możesz spać spokojnie.

DCF203Z - AKUM. WENTYLATOR 14,4 V / 18 V (makita.pl)

DCB200

Chłodna noc podczas wakacyjnej wyprawy? Makita ma na to sposób. Wszechstronny koc akumulatorowy DCB200A, dzięki umieszczeniu na nim kapsli oraz ściągacza, może zostać zastosowany także jako szal lub ocieplająca spódnica.

Koc z łatwością można prać w pralce (program delikatny). Wymiary: 70 cm x 140 cm.

DCB200A - AKUM. KOC OGRZEWANY 14,4 V / 18 V (makita.pl)

DUB184

Dmuchawa akumulatorowa zasilana akumulatorem 18 V posiada BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego. Dzięki technologia XPT - podwyższonej odporności na pył i wilgoć, dmuchawa może być także stosowana podczas opadów. Przyjazna dla środowiska: o zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu. Idealna do stosowania na terenach użyteczności publicznej i wymagających niskiego poziomu hałasu, jak campingi.

DUB184Z - DMUCHAWA AKUM. 18 V (makita.pl)

ADP05

Adapter z dwoma wyjściami USB zapewnia prąd wyjściowy 4,2 A i pozwala na wykorzystanie akumulatora MAKITA jako Powerbanku i ładowanie aż dwóch urządzeń jednocześnie. Zaczep na pasek umożliwi ładowanie urządzeń zawsze i wszędzie, nawet gdy wypoczywasz aktywnie.

 

>>>>WIĘCEJ INFORMACJI O TARGACH<<<<