Organizator:

Marka Globe-Traveller z nagrodą German Brand Award 2022

Podziel się

Polska marka, zdobywająca coraz szersze uznanie w europejskiej branży produkcji kamperów Globe-Traveller została laureatem w prestiżowym konkursie German Brand Award 2022 w kategorii Excellence in Brand Strategy and Creation - Brand Design, Product Design, za wybitną pracę nad rozwojem marki!

Polskie marki caravaningowe w natarciu!

Kolejna prestiżowa nagroda dla polskiego producenta kamper-vanów to kolejny dowód na to, że rodzime marki potrafią tworzyć innowacyjne i konkurencyjne produkty, które cieszą się uznaniem i są dystrybuowane w kilkunastu krajach Europy. Globe-Traveller jest obecny na każdej edycji Caravans Salon i zawsze prezentuje swoje nowości, premiery i innowacyjne rozwiązania. Nie inaczej będzie w tym roku. Producent, już zapowiedział swój udział w naszej imprezie!

German Brand Award

Organizatorem konkursu jest Fundacja Niemieckiego Instytutu Marki,  która została powołana wspólnie przez German Brand Institute (Niemiecką Radę Wzornictwa) oraz GMK Markenberatung. 
Jury składa się z niezależnych, interdyscyplinarnych ekspertów z firm, nauki, doradztwa, usług i agencji. Zgłoszenia oceniane są według kryteriów niezależności i typowości marki, zwięzłości, odróżnienia od konkurencji oraz adekwatności do grupy docelowej. Zarządzanie marką powinno uwzględniać takie aspekty, jak zrównoważony rozwój, stopień innowacyjności, ciągłość i przyszłą rentowność. Decydującą rolę w procesie oceny odgrywają również takie czynniki, jak jakość wzornicza obecności marki, jednorodność doświadczenia marki oraz sukces ekonomiczny.

German Brand Award to nagroda za skuteczne zarządzanie marką w Niemczech. Nagrody odkrywają, prezentują i nagradzają wyjątkowe marki i ich twórców – i nie tylko rozwijają zwycięzców, ale także ich branże. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło łącznie 1 200 projektów z 19 krajów.

Kilka słów o marce Globe-Traveller

Historia marki rozpoczęła się w 2009 roku od projektu Neo-Traveller, a w lutym 2012 roku powstała marka Globe-Traveller. Właścicielem jest Sobiesław Zasada, najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy. Był trzykrotnym rajdowym mistrzem Europy (1966, 1967, 1971) i trzykrotnym wicemistrzem. Wygrał ponad 150 rajdów. Swoją przygodę z caravaningiem rozpoczął w 1959 roku, kiedy to podróżował kamperem z rodziną po Europie a także Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Kampery towarzyszyły mu także w rajdach samochodowych. Ostatecznie postanowił stworzyć firmę produkującą samochody kempingowe. Obecnie firma zajmuje się produkcją wysokiej klasy kampervanów, docenianych w niemal całej Europie.

O pasji do caravaningu

W poniższym filmie o marce i pasji jaką jest caravaning, opowiadają Sobiesław Zasada, właściciel Globe- Traveller RV oraz Andrzej Zawiliński, prezes zarządu Globe-Traveller RV.


Voyagery znów na Caravans Salon Poland!

Jak nadmieniliśmy wcześniej Globe-Traveller zapowiedziało już swój udział w tegorocznej edycji targów, podczas których firma znów zaprezentuje swoje nowości na kolejny sezon caravaningowy. Targi to też niepowtarzalna okazja do poznania marki, porozmawiania z jej doradcami oraz zakup wymarzonego kampera.

Bilety na nasze tragi w atrakcyjnych cenach są już dostępne: LINK