KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Międzynarodowy Zlot Campingu i Caravaningu 2023 odbędzie się w Polsce!

Podziel się

Kongres Międzynarodowej Federacji Campingu i Caravaningu (F.I.C.C.) wskazał Polskę jako miejsce międzynarodowego zlotu w roku 2023. To duże wyróżnienie i okazja do promocji Polski oraz poprawy infrastruktury i dalszego rozwoju branży.

Największy i najbardziej prestiżowy zlot

Międzynarodowa Federacja Campingu i Caravaningu (F.I.C.C.) czyli najważniejsza tego typu organizacja skupiająca krajowe federacje Campingu i Caravaningu z większości państw europejskich, której celem jest przede wszystkim promocja caravaningu i wspieranie rozwoju tego typu spędzania wolnego czasu, wybrała Polskę jako destynację zlotu na 2023 rok, który będzie 93 edycją Zlotu. Wcześniej gospodarzem imprezy będą Hiszpania i Rosja. 

Zlot zorganizuje Polska Federacja Campingu i Caravaningu, a odbędzie się na kempingu nr 74 w Kozienicach. Jak podkreślają władze PFCC, "przyznanie Polsce organizacji tej największej imprezy caravaningowej na świecie jest dużym wyróżnieniem naszego kraju oraz Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, która ubiegała się o organizację F.I.C.C. Rally w 2023 r.".

Organizacja tego typu imprezy w Polsce stwarza również szansę na szybszy rozwój infrastruktury i większą promocję caravaningu w Polsce oraz Polski jako miejsca wartego odwiedzenia przez kamperowiczów z innych państw.