KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

MOBITECH CARAVAN CENTER NA CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Centrum karawaningowe Mobitech z Ożarowa znów zaprezentuje swoją ofertę na Caravans Salon Poland. Benimar, Campster, Carthago czy Dethleffs wypełnią strefę dealera.

Bilety Katalog Wystawców O targach

Doświadczenie i jakość – Mobitech zaprasza na swoje stoisko

Mobitech Caravan Center powstała z pasji i miłości do podróży a główną misją stało się dzielenie pasją i propagowanie caravaningu. W swojej ofercie firma posiada kampery i przyczepy kempingowe oraz profesjonalny serwis. Podczas Caravans Salon Poland będzie można przekonać się o wysokiej jakości proponowanych rozwiązań.

Firma Mobitech działa na rynku caravaningowym od 2003 roku, zajmując się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem kamperów i przyczep kempingowych renomowanych marek. W ofercie firmy z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim znajdziemy też akcesoria i usługi związane z doposażeniem czy naprawą pojazdów kempingowych. Duże doświadczenie i pasja, z jaką ekipa Mobitech podchodzi do swojej działalności sprawiło, że oferta firmy jest bardzo bogata a usługi na wysokim poziomie.

| MARKI W OFERCIE: Benimar, Bravia, Campster, Carthago, Dethleffs, Globecar, Possl i Sunlight oraz przyczepy Dethleffs.

Jako praktycy i fani caravaningu pracownicy firmy z przyjemnością dzielą się swoim doświadczeniem w zakresie doboru odpowiedniego samochodu czy też przyczepy z ich bogatej oferty. Fachowcy firmy Mobitech to ludzie z pasją, którzy od wielu lat są związani z branżą caravaningową. Dlatego też powierzone im pojazdy naprawiane są według najwyższych standardów. Do napraw używane są oryginalne części od producentów, montowane wg ściśle określonych procedur, które zapewniają jakość oraz funkcjonalność na wysokim poziomie.

Odwiedź wystawcę: https://mobitechcc.pl/