KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

MODUŁOWE SYSTEMY POLSKIEJ MARKI VOJO NA TARGACH W POZNANIU

Podziel się

Polski producent modułowych systemów mebli i akcesoriów typu built-in dla caravaningu, firma Vojo zadebiutuje na poznańskim Caravans Salon 2022. Rozwiązania pozwalające zmienić samochód osobowy czy vana w funkcjonalnego kampera są coraz popularniejsze a marka Vojo ma szerokie portfolio odpowiadające na te potrzeby.

O targach Bilety Dlaczego warto

VOJO HIT THE ROUTE

Vojo to Polska marka modułowych systemów mebli i akcesoriów typu built-in, które pozwalają zmienić samochód osobowy czy vana w funkcjonalnego kampera. System składa się z gotowego kompletu modułów – skrzyń oraz dedykowanych łączników, wykonanych z drewnianej laminowanej sklejki odpornej nawet na intensywne użytkowanie, w tym częste składanie i rozkładanie. Dostępne są różne konfiguracje i wielkości skrzyń oraz akcesoriów.

Rozwiązania dla każdego

W ofercie Vojo znajdziemy kilka typów wyposażenia kampera, które są dostosowane do konkretnych modeli samochodów oraz potrzeb użytkownika, w zależności czy wybiera się na krótki wypad za miasto czy też w dłuższą podróż.

CITY BREAK – moduł sypialny do samochodu

PICNIC – moduł kuchenny do kampera dla użytkowników, którzy nie potrzebują dodatkowego spania, ale chcą gotować w plenerze i mieć stały dostęp do wody oraz porządek w sferze kulinarnej w trakcie podróży.

BASE – mobilna zabudowa kampera, czyli świetne rozwiązanie dla każdego, kto lubi niecodzienne rozwiązania, a przy tym ceni sobie funkcjonalność i mobilność w każdym aspekcie.

PICKPOCKET - pozwala stworzyć własny układ kieszeni dopasowany do naszych potrzeb i preferencji

NOMAD – zabudowa kempingowa to system unikalnych nacięć i kompaktowa forma modułów, pozwala na sprawne i szybkie tworzenie zestawień, łączenie skrzyń w dowolne konfiguracje, również wtedy, gdy wykorzystujemy je, jako meble czy skrzynie do przechowywania w domu czy garażu.

Nie tylko w podróży!

Systemy modułowe złożone z funkcjonalnych skrzyń są na tyle uniwersalne, że można je wykorzystywać nie tylko w samochodzie, ale również w garażu, na tarasie czy w ogrodzie przez cały rok. To bez wątpienia dodatkowy atut rozwiązań oferowanych przez VOJO.

Debiut na targach w Poznaniu

Marka Vojo będzie gościć na targach w Poznaniu po raz pierwszy, wcześniej przedstawi też swoją ofertę publiczności niemieckiej na targach w Dusseldorfie. Na stoisku podczas Caravans Salon Poland, nasi zwiedzający będą mogli zobaczyć całą gamę produktów tego producenta. 

Odwiedź wystawcę: https://vojo.pl/