KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Na Biwaku Patronem Caravans Salon Poland

Podziel się

Jeden z najszybciej rozwijających się kanałów YT związanych z branżą caravaningową w Polsce – Na Biwaku.eu został Patronem Medialnym targów Caravans Salon Poland w Poznaniu. Twórcy kanału będą obecni podczas targów i zrelacjonują go dla szerokiej publiczności.

Na Biwaku

Jest to profesjonalny kanał na Youtube prezentujący polską branżę caravaningową i świat kempingowy. Na kanale oraz social mediach Na Biwaku znajdziemy prezentacje i testy kamperów oraz przyczep kempingowych, propozycje wyjazdów, coś dla początkujących oraz relacje z różnych wydarzeń caravaningowych takich jak zlot, targi czy prezentacje branżowe.

Autorem i głównodowodzącym projektu jest Bartłomiej Ryś, jeden z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych dziennikarzy caravaningowych w Polsce. Postać aktywnie wspierająca rozwój branży i społeczności związanej z tą forma spędzania czasu.

Ekipa Na Biwaku odwiedza i opisuje też wiele kempingów oraz firm związanych z branżą, pokazując i relacjonują to jak wygląda świat caravaningu „od kuchni”. Nie brakuje też wywiadów z twórcami i pracownikami firm czy kempingów, dzięki czemu widzowie mogą zobaczyć również ich perspektywę.

Ciekawą inicjatywą jest też emitowane, co tydzień „Biwak News”, z którego można dowiedzieć się, co ciekawego wydarzyło się w świecie caravaningu, nie tylko polskim, w ostatnim tygodniu.

W czasie targów, dzięki współpracy z Bartkiem i jego ekipą powstanie na pewno wiele ciekawych relacji, prezentacji czy wywiadów.