KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Na targi tylko do Poznania – jasna deklaracja nowych wystawców Caravans Salon Poland 2022

Podziel się

Grono wystawców Caravans Salon Poland 2022 powiększyło się o kolejne uznane marki, które zadeklarowały jednocześnie, że w jesiennym sezonie targowym zaprezentują się wyłącznie w Poznaniu.

Tydzień temu organizatorzy Caravans Salon Poland zdradzili kilka interesujących faktów na temat przyszłorocznej edycji targów. Poznaliśmy datę wydarzenia, dowiedzieliśmy się, kiedy zostanie uruchomiona sprzedaż biletów, ale co najważniejsze, poznaliśmy pierwszych wystawców, którzy zaprezentują się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Większość z nich już dziś zadeklarowała, ze Caravans Salon Poland 2022 będzie jedynym, jesiennym wydarzeniem targowym w Polsce, w którym wezmą udział.

Uznani dealerzy i producenci tylko w stolicy Wielkopolski

Camel Camp, M-Camp oraz Wavecamper – to kolejne firmy, które znajdą się w gronie wystawców podczas przyszłorocznej odsłony targów. Podobnie jak w przypadku Centrum Campingowego i Cargo Group, wymieniona trójka weźmie udział wyłącznie w poznańskim wydarzeniu. Caravans Salon Poland będzie zatem jedyną okazją, aby w sezonie jesiennym zapoznać się z najnowszą ofertą przygotowaną przez wspomniane marki.

„Z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi współpracujemy od wielu lat zarówno podczas Poznań Motor Show jak i Caravans Salon Poland. Jako dealer takich marek jak Rapido, CI, Roller Team, Morelo czy Karmann Mobil już dziś planujemy strategię działań w roku 2022, a wśród nich jako jedyne jesienne targi zapraszamy na nasze stoisko w Poznaniu. Wyjątkowa atmosfera, profesjonalizm oraz rosnące z każdym rokiem wydarzenie, powoduje, iż właśnie na MTP chcemy zaprezentować nasze nowości.” powiedział Andrzej Wróblewski, właściciel Camel Camp.

„Po tegorocznym sukcesie targów w Poznaniu, już dziś z przyjemnością potwierdzamy udział w przyszłorocznych targach Caravans Salon Poland. Oprócz nowości marki Rapido, zaprosimy gości do wyjątkowego świata marki Niesmann+Bischoff, która za sprawą targowej premiery modelu Ismove, była jedną z głównych gwiazd wydarzenia. W przyszłym roku planujemy również prezentacje nowości, podczas naszego jedynego wystąpienia targowego jesienią, w stolicy Wielkopolski” powiedział Marcin Pierzchlewicz, CEO M-Camp.

„Marka Wavecamper stawiała swoje pierwsze targowe kroki w 2014 roku podczas targów Poznań Motor Show. Jej pozytywny odbiór na tym wydarzeniu dał nam siłę do działania na długie miesiące. Po tych kilku pracowitych latach, jesteśmy obecni na drogach całej Europy, zbierając bardzo pozytywne opinie od naszych klientów. Chcemy cały czas się rozwijać, a efekty kolejnego roku naszej pracy pokażemy na targach Caravans Salon w Poznaniu, które będą naszym jedynym polskim wystąpieniem targowym jesienią 2022 roku” mówi Karol Szymański, właściciel polskiej marki Wavecamper.

Zapowiada się szczególna edycja

Caravans Salon Poland 2022 będzie piątą odsłoną tego wyjątkowego projektu. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 21 do 23 października 2022 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Podobnie jak w tym roku CSP zostanie zorganizowany wspólnie z targami Tour Salon oraz Festiwalem Śladami Marzeń. Oprócz bogatej ekspozycji, złożonej z premierowych modeli kamperów i przyczep campingowych na zwiedzających czekają liczne atrakcje, na czele ze strefami Vanlife i Retro, które cieszyły się w tym roku ogromną popularnością. Obowiązkowym punktem targów jest również Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, który zyska najprawdopodobniej nową nazwę oraz zostanie wzbogacony o nowe elementy, mające uatrakcyjnić pobyt zlotowiczów w stolicy Wielkopolski.

Sprzedaż biletów na wydarzenie wystartuje w grudniu tego roku. a