Organizator:

NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W TYM ROKU ROZPOCZĘTE

Podziel się

Wystartowały targi Caravans Salon Poland 2022. Imponującą ekspozycję rozłożoną na 5 pawilonów targowych odwiedziły już tysiące osób. Pierwszy dzień imprezy obfitował również w premiery nowych modeli kamperów i przyczep, natomiast na zlocie Przystanek_targi zameldowało się ponad 200 ekip zlotowych.

PIERWSZY DZIEŃ REKORDOWYCH TARGÓW

V Edycja targów Caravanas Salon Poland oficjalnie wystartowała a zwiedzający i klienci, którzy przybyli po swojego nowego, wymarzonego kampera lub przyczepę mają do wyboru ponad 400 pojazdów na ekspozycji, która zajmuje aż 5 pawilonów targowych i zaskakuje swoją różnorodnością.

Kampery, kampervany, integry, półintegry, luksusowe linery, czyli wszystkie możliwe konfiguracje i półki cenowe kamperów mają tu swoich przedstawicieli. Nie brakuje też przekrojowej oferty przyczep kempingowych, od tych miniaturowych, przez wyprawowe aż po modele rodzinne i luksusowe przystosowane do każdych warunków pogodowych. Wystawa obfituje też w rozwiązania biwakowe: namioty dachowe, skrzynie modułowe, przedsionki, kapsuły mobilne a nawet skutery i deski SUP. Każdy fan caravaningu oraz szerzej pojętej turystyki i biwakowania, znajdzie tu coś dla siebie.

GŁOŚNE PREMIERY

Ważnym punktem pierwszego dnia targów były Polskie premiery kamperów i przyczep od renomowanych marek. Zjawiskowy i innowacyjny Hymer Venture S, luksusowe Adria Supersonic, nowoczesne kampery od Knaus  czy Niesmann+Bischoff Flair czy nowości od Polskich marek Niewiadów, Affinity czy Wavecamper to tylko niektóre z premierowych pojazdów.

Nowości na sezon 2023 można spotkać niemal na każdym stoisku a każdy z około 100 wystawców ma do zaprezentowania coś zaskakującego.

DZIESIĄTKI VANLIFERÓW I KLIMATYCZNA STREFA RETRO

Pawilon nr, 4 jak co roku gości najpopularniejszych vanliferów oraz Strefę Retro Caravans. W tym roku gości u nas 16 ekip podróżników oraz około 30 zabytkowych pojazdów, dzięki czemu Pawilon 4 zyskał niezwykły klimat i już pierwszego dnia przyciągnął znaczną część zwiedzających, którzy przybyli odwiedzić swoich ulubieńców i pozachwycać się klasykami.

JESZCZE DWA DNI REKORDOWYCH TARGÓW

Targi Caravans Salon dopiero się rozkręcają i potrwają do niedzieli. W sobotę zapraszamy wszystkich fanów caravaningu i osoby chcące poznać ten bogaty świat od 10: 00 do 17:00 a w niedzielę do 10:00 do 16:00

Bilety dostępne zarówno online jak i w kasach w wejściach Wschodnim i Północnym