Organizator:

NESTBOXY ZNÓW NA CARAVANS SALON POLAND. EGOE NA LIŚCIE WYSTAWCÓW

Podziel się

Producent funkcjonalnych skrzyń kempingowych, namiotów i akcesoriów Egoe Nest zaprezentuje swoją ofertę na targach Caravans Salon Poland. Zwiedzający będą mogli przekonać się, jakie możliwości dają funkcjonalne skrzynie kempingowe – Nestboxy i jak przy ich pomocy przekształcić samochód osobowy lub kombi w mini-kampera.

O EGOE Nest

Marka EGOE Nest to producent innowacyjnych skrzynek kempingowych, dopasowanych do potrzeb różnego typu wypraw, wakacji czy ekspedycji. Dzięki ich produktowi, można w łatwy sposób zmienić swoje auto osobowe lub vana w samochód kempingowy na określony czas. Innowacyjność, pomysłowe rozwiązania, jakość produktów i filozofia podkreślająca wolność, prostotę i miłość do "bycia na zewnątrz" to cechy charakterystyczne producenta. Produkty EGOE odpowiadają na potrzeby współczesnego życia - przebywania na zewnątrz, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu.

Filozofia EGOE

IDEAS MAKE PRODUCTS – to hasło przyświeca czeskim projektantom i twórcom marki. O Egoé można mówić, że to specjaliści od życia na zewnątrz.

Swoją filozofię marki firma oparła na kilku elementach: kreatywności, wolności, elastyczności i prostocie oraz jakości stosowanych materiałów.

Twórcy firmy podkreślają, że tworzą meble o niepowtarzalnym designie oraz skrzynki kempingowe, które pozwalają ten design zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę. Tutaj wygoda i wytrzymałość idą ze sobą w parze. Marka Egoé nie przystaje na kompromisy i do tego samego zachęca swoich użytkowników.

Skrzynki kempingowe niosą ze sobą również szereg korzyści takich jak:

  • Szybka i prosta instalacja
  • Kompaktowe rozwiązanie
  • Brak ingerencji w auto (nawiercania itp.)
  • Kompatybilność z wieloma modelami aut
  • Przemyślane szczegóły
  • Mobilne gotowanie i łatwa w instalacji/transformacji sypialnia z wygodnym materacem

Idąc myślą o spędzaniu czasu na zewnątrz, czescy projektanci chcieli stworzyć produkt, który umili ten czas nawet, w mniej sprzyjających warunkach. Zadanie dla designerów i techników brzmiało następująco: stworzyć zabudowę do bagażnika, która zaoferuje możliwość spania, gotowania, dostęp do wody, a także miejsce na schładzanie produktów. Udało się! I każdy kolejny model tylko to potwierdza.

W ofercie producenta oprócz Nestboxów znajdziemy też szereg akcesoriów takich jak: materace, torby, stoliki, stelaże oraz od niedawna namioty dachowe i Nestboard – płaskie skrzynie dedykowane do samochodów Combi.

EGOE na targach Caravans Salon Poland

Marka była już obecna na targach na stoisku jednego z dealerów w 2021 roku. Tym razem jednak EGOE już na własnym stoisku zaprezentuje wszystko, co ma najciekawszego w swojej ofercie i co, na co dzień można oglądać w showroomach. 

Odwiedź wystawcę: https://www.egoe-nest.eu/pl/