KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Niezwykli goście w strefie RETRO, czyli Bus Lapidus

Podziel się

Dominika i Max przemierzają świat na pokładzie Volkswagena T3, z 1981, który stał się ich nowym domem. O swojej przygodzie z busem i zamiłowaniu to pojazdów retro i swojej książce opowiedzą podczas Caravans Salon Poland w strefie wykładowej oraz na swoim stoisku w strefie RETRO.

Autostop, który przemienił się w pasję

Autorzy książki Bus Lapidus, czyli Dominika i Max, to młode małżeństwo, które swoim busem VW T3 z 1981 roku pokonało ponad 100 000 km i zwiedziło już 11 państw. Ich pasja do caravaningu narodziła się przypadkiem…

„W 2017 roku podróżowaliśmy po Finlandii autostopem. Pewnego razu podwiozła nas niewiele starsza od nas para Niemców, którzy podróżowali kamperem. Wtedy nasze życie się zmieniło... Miesiąc po powrocie z wyprawy pojechaliśmy obejrzeć pewnego busa i... go kupiliśmy!” – mówi Dominika.

Niezwykłe przygody i przypadki

Podróże Busa Lapidusa, bo tak nazywa się ich kamper, obfitują w niespodzianki i niezwykłe zdarzenia, o których nasi goście chętnie opowiedzą.

Od momentu zakupu i remontu Lapidusa spędzili w nim ponad 100 nocy na terenie 11 państw i przejechali nim ponad 10 tysięcy kilometrów. Podróżują powoli, delektując się każdą chwilą. Życie w podróży ciągle zaskakuje: dzięki spotkaniu Trumpa z Putinem przeprowadzono z naszymi bohaterami wywiad, trafili do podwodnego radzieckiego więzienia, zepsucie kranu uratowało Lapidusowi życie, znaleźli się na planie filmowym, przez przypadek wygrali też 48 puszek piwa, a to tylko wierzchołek góry lodowej!

 

Zobacz niezwykłego klasyka T3 i kup książkę opisującą jego przygody!

Bus Lapidus czyli wyjątkowa wersja kultowego Volkswagena T3  z 1981 roku, będzie do obejrzenia w Strefie RETRO podczas Caravans Salon Polan 2020.

W tym roku premierę miała też ich debiutancka książka "Bus Lapidus - W Drogę", w której opowiadają od podstaw historię projektu i dzielą się swoimi podróżami. – książke oczywiście będzie można nabyć tez na targach na ich stoisku w strefie RETRO.