KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

NOWOŚCI OD GIOTTLINE ORAZ LAIKA, MOBILVETTA I LA MANCELLE, CZYLI MTM CAMPERY NA TARGACH CARAVANS SALON POLAND

Podziel się

Firma MTM Campery potwierdziła nam swój udział w targach Caravans Salon Poland 21-23 października 2022. Zapowiada się ciekawa ekspozycja, bo portfolio firmy jest szerokie a już dziś wiadomo o kilku nowościach od Giottline!

Bilety Katalog Wystawców O targach

MTM Campery

Firma z Czechowic Dziedzic już ponad dekadę specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisowaniu i doposażaniu kamperów i przyczep. W szerokiej ofercie firmy znajdziemy kampery, przyczepy oraz campervany w różnych segmentach cenowych marek takich jak: Giottline, Mobilvetta, CI czy Laika a także zjawiskowe przyczepy marki La Mancelle.

Szeroka oferta i doświadczony zespół

MTM Campery to przede wszystkim doświadczony i profesjonalny zespół, który sam niejednokrotnie podróżował po Europie kamperem i nabyta wiedzę i umiejętności wykorzystuje teraz w doradzaniu i doborze pojazdów, akcesoriów i usług dla fanów caravaningu.

MTM to nie tylko autoryzowany dealer pojazdów, ale również serwis camperów i urządzeń w nich zamontowanych takich jak: lodówki DOMETIC i THETFORD, ogrzewania ALDE i TRUMA, klimatyzacji dachowych i podławkowych DOMETIC i TRUMA. Firma oferuje również montaż paneli solarnych, kamer cofania, specjalistycznych alarmów do pojazdów campingowych oraz tempomatów.

|MARKI W OFERCIE: La Mancelle, MOBILVETTA, Laika, Giottiline, Roller Team, CARAVANS INTERNATIONAL, CARADO, P.L.A. oraz akcesoria Dometic, Alde, Truma

Nowości od Giottline

Na targach Caravans Salon MTM planuje pokazać nowość z firmy Giottiline ( grupa Rapido), będą to nowe modele Giottiline Siena 395 w wersji Privilege i Premier Edition na podwoziu forda z dwulitrowym silnikiem, automatyczną skrzynią biegów, oraz ogrzewanym zbiornikiem w standardzie.

Pakiet privilege ma opcjonalną tapicerkę, kamerę cofania z wyświetlaczem, drzwi z zamkiem dwupunktowym i centralnym sterowaniem, tylne światła LED oraz Przednie okno nad kabiną "Skylight"

Pakiet "Premier Edition": 170KM, automatyczną skrzynię biegów, 16 aluminiowe felgi, Stację multimedialną Zenec, Światła xenonowe + DRL LED, rolety w kabinie kierowcy

MTM Campery na Caravans Salon

Firma jest obecna na targach w Poznaniu od wielu lat i co roku pokazuje nowości marek, których jest przedstawicielem. W tym roku również szykuje się bogata ekspozycja w zielono-biało-czarnych barwach J

Odwiedź wystawcę: https://camperymtm.pl/