KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Oblicza Caravans Salon 2 – Przyczepy kempingowe w każdym wydaniu

Podziel się

Co wybrać przyczepę kempingową czy kampera? Na to pytanie nie ma jednej dobrej odpowiedzi, dlatego na targach Caravans Salon Poland z równą uwagą i dbałością są prezentowane zarówno kampery jak i przyczepy. Entuzjaści tych drugich znajdą tu wszystko, czego potrzebują. Na ekspozycji prezentowane są dziesiątki układów, modeli, wariantów dla 2,3,5 czy 7 osób oraz takich przystosowanych do trudnych warunków atmosferycznych. Od polskich przyczep z Niewiadowa, przez większość czołowych marek światowych jak Hymer, Dethleffs, Hobby czy LMC aż po konstrukcję Knaus/Tabbert i Adria.

O targach Bilety Katalog Wystawców

Szukasz przyczepy kempingowej idealnej dla siebie? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z caravaningiem i chcesz zdobyć wiedzę na temat przyczep i kamperów, aby porównać te dwa najpopularniejsze sposoby na caravaning? Targi Caravans Salon Poland w Poznaniu to najlepsze miejsce do tego typu poszukiwań, nie ważne czy planujemy zakup, czy tylko wypożyczenie przyczepy kempingowej. Na targach zdobędziesz wiedzę i porównasz ze sobą setki ofert od wszystkich najważniejszych producentów i dealerów na rynku. W jednym miejscu i czasie!

Przyczepa ma wiele zalet

Przyczepa kempingowa ma wiele zalet, dlatego miłośnicy caravaningu wybierają ją równie często, co kampera. Biorąc pod uwagę ostatnie kilka sezonów na rynku, okazuje się, że przyczepy kempingowe sprzedają się nawet trochę lepiej niż kampery czy kampervany. Czynników, które na to wpływają jest wiele. Począwszy od ceny, która często jest przystępniejsza niż za kampera, dostępności ogromnej liczby układów i konfiguracji (każdy znajdzie to, czego oczekuje) poprzez mobilność rozumianą w ten sposób, że przebywając na wakacjach możemy postawić przyczepę na kempingu a samochodu, który ją holuje używać, jako środka dojazdu np. do atrakcji turystycznych. Ważnym czynnikiem jest też przestrzeń, bo w przyczepie o tych samych wymiarach, co kamper zyskujemy chociażby to miejsce, które w kamperze przypada na kabinę kierowcy i układ napędowy.

Targi – raj dla miłośników przyczep

Na targach Caravans Salon Poland producenci i dealerzy prezentują dziesiątki różnych układów i konfiguracji przyczep kempingowych, zarówno premierowych nowości, jaki modeli dobrze znanych i cenionych. Zwiedzający znajdą na ekspozycji małe i zwinne konstrukcje takie jak Eriba czy Niewiadów, jak również duże, luksusowe i komfortowe przyczepy-apartamenty jak chociażby Adria Astella. Przyczepy jedno i dwuosiowe, konstrukcje 2,3,4,5 czy 7 osobowe a także takie, które są przystosowane do trudnych warunków jak np. wyprawy na zimną północ Skandynawii. Mnogość układów i klas wyposażenia a co za tym idzie duża rozpiętość cenowa sprawiają, że odwiedzając targi niemal każdy znajdzie tu swoją wymarzoną, odpowiadającą jego potrzebą przyczepę kempingową.  

Wybrani wystawcy produkujący i sprzedający przyczepy kempingowe