KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

OTOMOTO partnerem medialnym Caravans Salon Poland

Podziel się

Portal OTOMOTO, objął swoim patronatem targi Caravans Salon Poland 2019

Miło nam poinformować, że wiodący serwis ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce, czyli portal www.otomoto.pl objął naszą imprezę swoim patronatem medialnym.

OTOMOTO zostało uruchomione po to, by osobom prywatnym i firmom dać możliwość szybkiego, taniego i sprawnego handlowania nowymi i używanymi pojazdami.

Serwis to przede wszystkim, ogłoszenia motoryzacyjne z całej Polski. Użytkownicy każdego dnia sprzedają i kupują nowe i używane samochody, motocykle, ciężarówki, auta dostawcze oraz maszyny budowlane i rolnicze. Nie zabrakło też miejsca na kategorie związane z caravaningiem, przyczepami i pojazdami turystycznymi! (oferty można sprawdzić TUTAJ)

Polujesz na nowy samochód? Przejrzyj oferty dealerów. Chcesz kupić używany motocykl? Poszukaj ogłoszeń motoryzacyjnych osób prywatnych i komisów. A może wystawisz na sprzedaż własny samochód?

W bazie znajdują się setki tysięcy ogłoszeń, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Ogłoszenia zamieszczane w serwisie trafiają nie tylko do milionów użytkowników OTOMOTO, ale są widoczne również w serwisie OLX.